Atgal

Naujienos

Biržuose pralaimėta lyderiams

2017 06 13

Rungtynes kretingiškiai žaidė tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai Mantas Mažionis (85' Žybartas Ringys), Gediminas Žilys, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Deivydas Gedvilas, saugai Aurimas Anužis, Tomas Galdikas (70' Tomas Jonušas), Edvinas Andrijauskas (52' Arūnas Mažonis), Yahya Saeed, Mantas Elzbergas, puolėjas Andrius Paulauskas.

Rungtynes kiek geriau pradėjo biržiečiai ir pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 13-ąją minutę, po ilgo perdavimo kamuolį dešiniajame krašte gavęs žaidėjas teisingai įvertino situaciją, iš krašto į baudos aikštelę atliko perdavimą, kur jo jau laukė varžovas Ignas Kurklietis. Puolėjo koja laiku ir vietoje surado kamuolį, tai leido „Širvėnai“ išsiveržti į priekį 1:0. „FK Minija“ praleidusi įvartį bandė atsakyti atakomis. Jau po poros minučių dviese prieš varžovų vartininką išbėgo A.Paulauskas ir E.Andrijauskas. Tačiau pastarojo smūgis į vartus buvo netikslus, ir reali proga nebuvo įgyvendinta. Likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, tačiau kažko ypatingai pavojingo jiems sukurti nebepavyko.

Antrajame kėlinyje tiek atakas kūrė tiek „Širvėna“, tiek „FK Minija“. Įpusėjus antrajam kėliniui kamuolio kontrolę perėmę kretingiškiai keletą sykių užgulė biržiečių vartus. Įvarčio įmušti neleisdavo netikslūs perdavimai ir smūgiai galutinėje atakos fazėje. Gausiai puldami minijiečiai atverdavo kelius pavojingoms „Širvėnos“ kontraatakoms. Po vieno tolimo smūgio tik gerai sužaidęs vartininkas M.Viluckas neleido padvigubinti persvaros. Rungtynėms baigiantis „Širvėnos“ atakų smaigalyje kelis sykius atsidūrė Marius Ligeika, kuris galiausiai išnaudojo savąjį šansą ir 90-ąją minutę palaidojo viltis pelnyti tašką – 2:0.

Trečiąją pergalę iškovojusi „Širvėnos“ komanda pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. „FK Minija“ su vienu tašku ir toliau išliko priešpaskutinė – aštunta.

Penktadienį „FK Minija“ žais II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes namie. 19.30 val. kretingiškiai savo stadione priims septintoje vietoje esantį „Akmenės Cementą“.