Atgal

Naujienos

Gargžduose patirtas gėdingas pralaimėjimas

2017 05 24

II lygos Vakarų zonos III turo ryngtynėse Gargžduose Kretingos „FK Minija“ patyrė triuškinamą nesėkmę 8:0.

Rungtynes kretingiškiai žaidė tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas (73' Vaidotas Gedvilas), gynėjai Simonas Vaičius, Mantas Mažionis, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Evaldas Kaliniauskas (46' Vilius Jakumas), saugai Aurimas Anužis (46' Andrius Paulauskas), Gediminas Žilys (60' Žilvinas Lukošius), Edvinas Andrijauskas, Tomas Galdikas, Arūnas Mažonis (60' Mantas Elzbergas), puolėjas Martynas Bučas.

Aikštės šeimininkai „Gargždų Pramogos-SC“ nuo pat pirmųjų minučių pradėjo kurti labai pavojingas atakas. Per pirmąsias penkias minutes gargždiškių puolėjas Aurelijus Staponka du kartus galva pavojingai mušė į „FK Minijos“ vartus. Pirmą smūgį atrėmė vartininkas M.Viluckas, antrasis skriejo virš vartų. 11-ąją minutę A.Staponka gavo dar vieną gerą perdavimą ir trečias kartas nemelavo – po jo smūgio galva rezultatas tapo 1:0. Jau kitos „Gargždų Pramogos-SC“ atakos metu kretingiškiai prasižengė už baudos aikštelės ribų. Šeimininkai sėkmingai pakėlė kamuolį link tolimojo virpsto, kur Eimantas Rudavičius, aplenkęs gynėjus, padvigubino rezultatą 2:0. Po greitų praleistų įvarčių kretingiškiai kiek aplygino žaidimą ir bandė kurti atakas. Tačiau 31-ąją minutę aikštės viduryje prarado kamuolį, gargždiškiai ilgu perdavimu išvedė savo puolėją A.Staponką vieną prieš vartininką. Patyręs puolėjas ramiu smūgiu dar padidino persvarą 3:0. Praėjus vos minutei, A.Staponka pats perėmė kamuolį aikštės viduryje, apsivarė kelis „FK Minijos“ gynėjus ir atidavė kamuolį Dangiui Gailiušiui, kuriam beliko tik pataikyti į vartus – 4:0.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. „Gargždų Pramogos-SC“ mėgavosi futbolu ir kūrė vieną ataką po kitos. 56-ąją minutę antrąjį savo įvartį po sumaišties „FK Minijos“ baudos aikštelėje įmušė D.Gailiušis. 69-ąją minutę po pakelto kampinio, suklydus vartininkui M.Viluckui, į tuščius vartus įmušė Nerijus Jurkaitis. 76 ir 88 minutėmis du įvarčius iš kairės atakos pusės įmušė Robertas Malakauskas.

„FK Minijos“ vyriausiasis treneris Vaidas Liutikas po rungtynių kalbėjo: „Labai trūko kovingumo ir pagalbos vieni kitiems. Po grubių klaidų žaidėjai nesugebėdavo jų ištaisyti, komandos draugai nepadėdavo, o patyrę gargždiškiai už tai bausdavo negailestingai.“

Kitas rungtynes Kretingos „FK Minija“ žais išvykoje su Biržų „Širvėna“.