Atgal

Naujienos

Iškovotas pirmasis taškas

2017 05 15

Kretingos „FK Minija“ pirmosiose II lygos Vakarų zonos ryngtynėse namie 0:0 sužaidė su Šiaulių „Juventa-99“. Tai kretingiškiams leido įsirašyti pirmą šio sezono tašką.

Prieš rungtynes sveikinimo kalbą sakė Kretingos rajono meras Juozas Mažeika. Abiejų ekipų kapitonai iškėlė Lietuvos Respublikos vėliavą.

Rungtynes kretingiškiai žaidė tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai Simonas Vaičius (82' Vilius Jakumas), Deivydas Gedvilas, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Evaldas Kaliniauskas, saugai Aurimas Anužis (80' Žilvinas Lukošius), Gediminas Žilys, Edvinas Andrijauskas (89' Mantas Elzbergas), Tomas Galdikas (46' Arūnas Mažonis), Artūras Anužis, puolėjas Martynas Bučas (60' Andrius Paulauskas).

Susitikimą aktyviau pradėjo ir kamuolį ilgiau kontroliavo aikštės šeimininkai. Jau per pirmąsias 10 minučių jie kelis kartus uždirbo teisę kelti kamuolį nuo kampinės vėliavėlės. Iš toli smūgiuoti bandė M.Bučas. Kelis kartus ir šiauliečiai bandė pavojingai atakuoti, bet patikimai sužaisdavo „FK Minijos“ gynėjai ir vartininkas.

Antrajame kėlinyje žaidimas taip pat dažniausiai vykdavo šiauliečių pusėje. Realiausią progą pasižymėti „FK Minija“ turėjo 62-ąją rungtynių minutę. Paslydus svečių gynėjui, vienas prieš vartininką išbėgo Artūras Anužis. Kretingiškis, kito suskubusio gynėjo stumteltas ir dėl to praradęs pusiausvyrą, dar sugebėjo paspirti vartų link, tačiau tai didesnių problemų „Juventos-99“ vartininkui Martynui Konteikiui nesukėlė. Po šio epizodo ir toliau daugiau puolė „FK Minija“. Tolimais smūgiais laimę bandė broliai Anužiai, rungtyniavę skirtinguose puolimo kraštuose. Dešinėje žaidęs Artūras, kėliniui artėjant į pabaigą, įsiveržė į svečių baudos aikštelę ir atliko gerą perdavimą. Deja, prie kamuolio nesuskubo nei A.Paulauskas, nei Ž.Lukošius. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:0.

„FK Minijos“ vyriausiasis treneris Vaidas Liutikas po rungtynių kalbėjo: „Sveikinu komandą su pirmu iškovotu tašku. Nors reikėtų sakyti, kad ne iškovojome tašką, o praradome du. Žaidėme geriau už šiauliečius, bet pergalei pritrūko įmušto įvarčio. Komanda po skaudaus pralaimėjimo padarė išvadas. Žaidėjai noriai lankė treniruotes, kurios vyko geroje treniruočių aikštėje. Kaip minėjau anksčiau, naujai komandai sulipdyti reikia laiko, tad ateityje rungtyniausime dar geriau.“

Artėjantį savaitgalį „FK Minija“ žais II lygos Vakarų zonos pirmenybių trečio turo rungtynes išvykoje. Gegužės 20 dieną, šeštadienį, kretingiškiai važiuos į Gargždus, kur 15 valandą „Minijos“ progimnazijos stadione susitiks su „Gargždų Pramogos-SC“ komanda.