Atgal

Naujienos

Atsirevanšuoti „Atmosferai“ nepavyko

2017 05 09

Kretingos „FK Minija“ pirmosiose II lygos Vakarų zonos ryngtynėse Mažeikiuose 3:0 nusileido „Atmosferai“. Prieš savaitę prieš šią komandą buvo patirtas pralaimėjimas ir LFF taurės rungtynėse.

Rungtynes kretingiškiai žaidė tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai Mantas Mažionis, Deivydas Gedvilas, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Evaldas Kaliniauskas (77' Dangirdas Žilinskas), saugai Aurimas Anužis, Gediminas Žilys (67' Vilius Jakumas), Edvinas Andrijauskas, Mantas Elzbergas (46' Žilvinas Lukošius), puolėjai Andrius Paulauskas (60' Simonas Vaičius) ir Dovydas Švita (58' Žybartas Ringys).

Susitikimą aktyviau pradėjo ir kamuolį ilgiau kontroliavo aikštės šeimininkai. Kretingiškiai sėkmigai apsigindavo, tačiau netikslūs perdavimai aikštės viduryje neleisdavo sukurti pavojingų atakų. 18-ą pirmo kėlinio minutę, po nepavykusios dirbtinės nuošalės, vienas prieš vartininką išbėgo „Atmosferos“ žaidėjas Gediminas Strikys. „FK Minijos“ neišgelbėjo ir toli išbėgęs vartininkas Martynas Viluckas, kurį apsivaręs mažeikiškis ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. 28-ą minutę krito ir antrasis. Po „Atmosferos“ atlikto baudos smūgio kamuolys atšoko šeimininkų gynėjui Juliui Mockui. Šis technišku smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnė antrąjį įvartį. Po praleistų įvarčių „FK Minijos“ komanda pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį. Atakos pradėjo dažnėti, pavojingėti. Beisibaigiant kėliniui viena ataka galėjo baigtis įvarčiu. Dovydas Švita, po gero perdavimo iš kairės atakos pusės, smūgiavo, bet kamuolys, atsimušęs nuo virpsto, išskriejo už galinės linijos.

Antrajame kėlinyje „FK Minijos“ komanda ilgiau kontroliuodavo kamuolį, tačiau pavojingesnės būdavo mažeikiškių kontraatakos. Kelis kartus pavojų neutralizuodavo vienas prieš vieną sėkmingai sužaisdavęs vartininkas M.Viluckas. 63-iąją minutę jis atrėmė „Atmosferos“ veterano Antano Bulošo smūgį po kampinio galva, bet prie kamuolio pirmasis prišoko ir antrąjį savo įvartį įmušė J.Mockus.

Po rungtynių „FK Minijos“ vyriausiasis treneris Vaidas Liutikas sakė: „Šiandienai nerandame savojo žaidimo. Dar neturime pagrindinės sudėties, nes keičiasi žaidėjai, kurie negali dalyvauti varžybose, treniruotėse. Varžyboms gal pasirinkome ne tokią taktiką. Nebuvo kai kurių centro saugų, todėl pabandėme žaisti dviejais puolėjais. Tai nepasiteisino. Pirmajame kėlinyje mus nubaudė už vaikiškas klaidas. Po trečio praleisto įvarčio varžybos jau buvo baigtos.“

Artėjantį savaitgalį „FK Minija“ žais pirmas II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes namie. Gegužės 13 dieną, šeštadienį, 13.30 val. kretingiškiai savo stadione priims Šiaulių „Juventą-99“.