Po licenciavimo paaiškėjo komandos, kurios 2017 m. sezone dalyvaus LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse.
Pirmenybėse startuos 9 komandos – lygoje išliko Gargždų „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“, Plungės „Babrungas“, Akmenės „Akmenės Cementas“, Šiaulių „Juventa-99“, Biržų „Širvėna“, Klaipėdos „Atlantas B“, o prie šių komandų dar prisijungs Mažeikių „Atmosfera“, Kretingos FK „Minija“ ir Šiaulių FA „Šiauliai“.
Praėjusio sezono nugalėtojas FC „Pakruojis“ ir prizininkas „Koralas“ perėjo į LFF I-ąją lygą, o „ŠSPC-Radviliškis“ ir „Džiugas B“ nusprendė šiemet nedalyvauti pirmenybėse.
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės startuos gegužės pirmąjį savaitgalį.
Pateikiame pirmojo rato turų eigą:
1 TURAS
Gegužės 1-7 dienomis
1. „Atmosfera“ – FK „Minija“
2. „Juventa-99“ – FA „Šiauliai“
3. „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ – „Akmenės Cementas“
4. „Babrungas“ – „Širvėna“
2 TURAS
Gegužės 8-14 dienomis
5. „Atlantas B“ – „Atmosfera“
6. FK „Minija“ – „Juventa-99“
7. FA „Šiauliai“ – „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“
8. „Akmenės Cementas“ – „Babrungas“
3 TURAS
Gegužės 15-21 dienomis
9. „Juventa-99“ – „Atlantas B“
10. „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ – FK „Minija“
11. „Babrungas“ – FA „Šiauliai“
12. „Širvėna“ – „Akmenės Cementas“
Gegužės 26-28 d.
2017 m. LFF Taurės varžybų antrasis etapas, Rezervinės LFF II lygos dienos
4 TURAS
Gegužės 29 – Birželio 4 dienomis
13. „Atlantas B“ – „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“
14. FK „Minija“ – „Babrungas“
15. FA „Šiauliai“ – „Širvėna“
16. „Atmosfera“ – „Juventa-99“
5 TURAS
Birželio 5-11 dienomis
17. „Babrungas“ – „Atlantas B“
18. „Širvėna“ – FK „Minija“
19. „Akmenės Cementas“ – FA „Šiauliai“
20. „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ – „Atmosfera“
6 TURAS
Birželio 12-18 dienomis
21. „Atlantas B“ – „Širvėna“
22. FK „Minija“ – „Akmenės Cementas“
23. „Atmosfera“ – „Babrungas“
24. „Juventa-99“ – „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“
Birželio 24-26 d.
2017 m. LFF Taurės varžybų trečiasis etapas (jei pateks LFF II lygos komandos, pirmėnybė bus teikiama LFF Taurės varžyboms ir atitinkamos 7 turo rungtynės turės būti perkeltos).
7 TURAS
Birželio 19-25 dienomis
25. „Akmenės Cementas“ – „Atlantas B“
26. FA „Šiauliai“ – FK „Minija“
27. „Širvėna“ – „Atmosfera“
28. „Babrungas“ – „Juventa-99“
8 TURAS
Birželio 26 - Liepos 2 dienomis
29. „Atlantas B“ – FA „Šiauliai“
30. „Atmosfera“ – „Akmenės Cementas“
31. „Juventa-99“ – „Širvėna“
32. „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ – „Babrungas“
9 TURAS
Liepos 3 – Liepos 9 d.
33. FK „Minija“ – „Atlantas B“
34. FA „Šiauliai“ – „Atmosfera“
35. „Akmenės Cementas“ – „Juventa-99‘
36. „Širvėna“ – „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“
KLFF informacija