Naujienos

Atgal

Naujienos

,,Minija” pirmą ratą užbaigė pergalių serija

2024 06 27

Kretingos komanda prieš šias rungtynes sulaukė pastiprinimo grįžo du vietiniai žaidėjai Valdas Jašmontas ir Gražvydas Steckys. Pirmą pavojingą momentą 13 min. turėjo šeimininkai, bet jų smūgis skriejo šalia vartų. Tą pačią minutę krito pirmasis rungtynių įvartis ,,Minijos” legionierius Okende laimėjo greičio lenktynes su trimis varžovų gynėjais ir nuginklavo vartininką išvesdamas svečius į priekį. 38 min. Valdas Jašmontas baudos aikštelėje laiku atliko perdavimą legionieriui iš Brazilijos Nark Junior, kuris pasiuntė kamuolį į tinklą padvigubindamas persvarą 2:0. 73 min. šeimininkams sušvito viltis, kai iš baudos aikštelės prieigų Matas Pušnys sušvelnino skirtumą. Aštuntą pridėto laiko minutę savo įvartį pelnė ir į komandą sugrįžęs Valdas Jašmontas įtvirtinęs ,,Minijos“ pergalę.

Paskutinėse pirmo rato rungtynėse mūsų komandai atstovavo: Rostylav Bielov, Vilius Kazlauskas, Ernestas Mockus  (kapitonas), Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Gražvydas Steckys, Nark Junior, Bekaye Diawara, Pierre Okende, Tobi Sabitu ir Valdas Jašmontas.

Po keturių pergalių iš eilės Kretingos ,,Minija” surinkusi 23 taškus pakilo į V turnyrinės lentelės poziciją, o artimiausiaus rungtynes po prasidėjusios pertraukos žais liepos 27 d. su Tauragės ,,Tauru”.