Atgal

Naujienos

,,Minija” iškovojo dar vieną pergalę

2024 06 10

Birželio 9 d. Kretingos ,,Minijos” komanda treniruojama Tjago Bomfim žaidė XIII turo ,,TOPsport” I lygos išvykos rungtynes su Gargždų ,,Banga” B komanda ir antrajame kėlinyje pelnytų dviejų Okende įvarčių dėka palaužė varžovus 2:0. ,,Minija” aktyviai pradėjo rungtynes, pirmasis pavojingesnis momentas kilo 19 min. kai Kohei Yoshida iš dešinio krašto aukštu perdavimu rado Okende, bet šio smūgis galva skriejo virš vartų. 30 min. pats K. Yoshida turėjo puikią galimybę, bet smūgis buvo per stiprus ir ne tikslus. 38 min. po standartinės situacijos gargždiškiai irgi susikūrė pavojingą progą, bet patikimai tame episode sužaidė mūsų vartininkas R. Bielov. Per pridėta I kėlinio laiką, po kampinio vėl galvą smūgį atliko Okende, bet šį kartą jau varžovų vartininkas išgelbėjo komandą. 57 min. šeimininkai turėjo dar vieną pavojingą momentą prie ,,Minijos” vartų, bet smūgiavo netiksliai. 69 min. kilus pavojui prie varžovų vartų, gynėjas pražangą sustabdė Deividą Šiušą ir buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavo puolėjas Okende ir ,,Minija” išsiveržė į priekį 1:0. 78 min. svečiai surengė dar vieną puikią kombinaciją prie šeiminkų vartų, bet baigiamojoje stadijoje Nark Junior pritrūko tikslumo. 80 min. puolėjas Okende surengė puikų reidą kairiuoju kraštu, apėjo porą gynėjų ir pelnė antrąjį ,,Minijos” įvartį. Tuo įvykiai

Po antros pergalės paeiliui Kretingos ,,Minija” su 17 taškų šiuo metu dalinasi VII-IX turnyrinės lentelės vietas.

Artimiausias rungtynes Kretingos ,,Minija” žais birželio 15 d. 18:00 val. namuose su Mažeikių ,,Atmosfera”.

XII turo rungtynėse mūsų komandai atstovavo: Rostylav Bielov, Vilius Kazlauskas (93 min. Kajus Baltmiškis),  Ernestas Mockus  (kapitonas), Mantas Gedutis (85 min. Matas Mazgeika), Deividas Pipiras, Nark Junior, Bekaye Diawara, Gabriel Glugovskis (59 min. Tobi Sabitu), Pierre Okende (93 min. Simonas Galdikas), Kohei Yoshida (59 min. Leonardo Glugovskis) ir Deividas Šiuša.