Atgal

Naujienos

Su lyderiais dar vienerios lygiosios

2024 05 30

Rungtynės sostinėje prasidėjo šeimininkų pavojingu 13 minutę, bet kamuolys skriejo virš vartų, įpusėjus I kėliniui prasidėjo liūtis su ledukais, 37 min. savo momentą turėjo ir ,,Minija“, bet Nark Junior smūgis nuo 16 m. nesukėlė problemų varžovų vartininkui. 41 min. ,,Riteriai“ surengė pavojingą ataką ir atidarė rungtynių įvarčių sąskaitą, kai Nojus Petkus uždarė puikų komandos draugo perdavimą. 56 min. varžovams pavyko padvigubinti savo persvarą, kai Domantas Rimpa iš 20 metrų atliko puikų smūgį ir nepaliko vilčių mūsų vartininkui R. Bielov. 75 min. ,,Minija“ turėjo gerą progą sušvelninti skirtumą, po puikaus perdavimo iš dešinio krašto Okende galva bandė nukreipti kamuolį į vartus ir šis skriejo visiškai šalia virpsto. Vos po minutės iš kairio krašto N. Junior atliko puikų perdavimą tam pačiam Okende ir šis šį kartą jau pasiuntė kamuolį į vartus sušvelnindamas skirtumą 1:2. Prieš tai šis legionierius atstovavo ,,Riterių“ komandai. 77 min. Bekaye Diawara atliko dar vieną perdavimą iš kairio krašto, Kohei Yoshida smūgiavo į vartus vartininkas atrėmė pirmą smūgį, bet po to pirmas suskubo prie kamuolio ir išlygino rezultatą – 2:2. 79 min. šeimininkai turėjo auksinę galimybę nukreipti kamuolį į vartus, bet to padaryti nepavyko. 83 minutę varžovai turėjo dar du bandymus, bet tuose epizoduose patikimai sužaidė vartininkas R. Bielov. Baigiantis 87 min. varžovų gynėjas sužaidė ranka baudos aikštelėje ir nors svečiai prašė 11 m. baudinio, teisėjas nusprendė, kad pažeidimo nebuvo. Paskutinę pridėto laiko minutę Kohei Yoshida dar atliko pavojingą smūgį, bet vartininkui pavyko jį atremti ir teko tenkintis lygiosiomis, tai buvo jau aštuntos lygiosios paeiliui įskaitant ir taurės rungtynes su Marijampolės ,,Sūduva“. Šiuo metu ,,Minija“ surinkusi 11 tašų turnyro lentelėje užimta XIII vietą.

Artimiausias rungtynes mūsų komanda žais namuose birželio 1 d. 17 val. namuose su trunyrinės lentelės kaimynais Kauno ,,Hegelmann B”.

Rungtynėse su Vilniaus ,,Riteriais” mūsų komandai atstovavo: Rostylav Bielov, Ernestas Mockus (kapitonas), Deividas Šiuša, Vilius Kazlauskas, Matas Keblys, Deividas Pipiras, Tobi Sabitu, Nark Junior, Kohei Yoshida, Bekaye Diawara, Leonardo Glugovskis (68 min. Leonardo Glugovskis) ir Pierre Okende.