Atgal

Naujienos

Dar vienos lygiosios

2024 05 20

Gegužės 18 d. Kretingos ,,Minija“ namuose žaidė X turo rungtynes prieš II vietoje esančią ,,Be1“ ir dar kartą sužaidė lygiosiomis 1:1. Rungtynes komandos pradėjo aukšta spartą, o įpusėjus kėliniui, 23 minutę ,,Minijos“ komanda išsiveržė į priekį, po standartinės situacijos Vilius Kazlauskas atliko precizišką perdavimą, o prie kamuolio suskubęs Matas Keblys galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus. 33 min. varžovai rengė pavojingą ataką, bet smūgis iš baudos aikštelės prieigų praskriejo visiškai šalia vartų. 34 minutę varžovai turėjo dar vieną pavojingą momentą po perdavimo į baudos aikštelę puolėjo smūgis galva vėl skriejo šalia R. Bielov ginamų vartų. 36 minutę varžovai susikūrė dar vieną progą, bet iš poros metrų smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Po pertraukos šeimininkų komanda liko žaisti dešimtyje, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Mantas Gedutis. 67 min. varžovai kėlė kampinį ir Ernestas Mickevičius galva pelnė išlyginamąjį įvartį. Nors ir žaidė dešimtyje šeimininkai neužsidarė gynyboje ir žaidė lygiai, bet rezultatas nepasikeitė ir teko tenkintis dar vienomis lygiosiomis. Kretingos komanda, jau septintą kartą per dešimt susitikimų sužaidusi lygiosiomis ir turinti 10 taškų šiuo metu žengia XIII turnyrinės lentelės pozicijoje. Prieš rungtynes ,,Minijos“ vartininkas Rostyslav Bielov buvo apdovanotas kaip geriausias balandžio mėnesio lygos žaidėjas.

Dešimto turo rungtynėse Kretingos ,,Minijos“ komandą atstovavo: Rostyslav Bielov (vartininkas), Ernestas Mockus (kapitonas), Deividas Šiuša, Vilius Kazlauskas (86 min. Gabriel Glugovskis), Matas Keblys, Mantas Gedutis (60 min. pašalintas už antrą geltoną kortelę), Tobi Sabitu, Nark Junior (94 min. Leonardo Glugovskis), Kohei Yoshida, Bekaye Diawara ir Deividas Pipiras (65 min. Adrijus Putvinas).

Artimiausias rungtynes ,,Minija“ žais sostinėje su Vilniaus ,,Riteriais“, kurie su 25 taškais pirmauja ,,TOPsport“ I lygoje.