Atgal

Naujienos

,,Minija” dar kartą sužaidė lygiosiomis

2024 05 13

Gegužės 11 d. centrinėse ,LFF I lygos, IX turo rungtynėse Kretingos ,,Minija” žaidė su Kėdainių ,,Nevėžiu” ir su jais išsiskyrė taikiai 1:1. Pirmas kėlinys pavjingais epizodais nelepino, pirmą smūgį į vartų plotą atliko šeimininkai, bet R. Bielov užsiėmė gerą poziciją ir smūgį atrėmė. 32 min. pavojingą epizodą sukūrė ir ,,Minija”, bet du jų bandymus taip pat atrėmė varžovų vartininkas. 35 minutę varžovai surengė dar vieną pavojingą ataką, bet legionieriaus T. Hirokoshi smūgis skriejo virš vartų.  52 minutę varžovai turėjo dar vieną bandymą, bet laisvas iš baudos aikštelės prieigų smūgiavęs varžovų žaidėjas vėl nepataikė į vartus. 66 minutę pavojingą epizodą turėjo ir ,,Minija” bet M. Gedučio smūgį iš dešiniojo krašto atrėmė varžovų vartininkas. 68 minutę Deividas Šiuša aikštės viduryje perėmė kamuolį iš varžovų žaidėjo ir atliko puikų perdavimą Deividui Pipirui, kuris pelnė įvartį ir išvedė ,,Miniją: į priekį. Per likusį laiką varžovai sukūrė porą epizodų, bet ,,Minija” drausmingai gynėsi iki pat pabaigos, kai 90 min. teisėjas į svečių vartus paskyrė abejotiną 11 m. baudinį, kurį realizavo Rokas Antanas Župerka. ,,Minijos” komandai tai buvo jau šeštos lygiosios ir su devyniais taškais mūsų komanda dalijasi XI-XII vietas turnyro lentelėje.

Artimiausias rungtynes mūsų komanda žais gegužės 18 d. 14 val. su ,,Be1”.

Rungtynėse su Kėdainių ,,Nevėžiu” mūsų komandai atstovavo: Rostylav Bielov, Ernestas Mockus (kapitonas), Deividas Šiuša, Vilius Kazlauskas, Deividas Pipiras, Adrijus Putvinas (68 min. Leonardo Glugovskis), Tobi S., Nark Junior, Gabriel Glugovskis (57 min. Mantas Gedutis), K. Yoshida, Beky D.