Naujienos

Atgal

Naujienos

Dar vienos ,,Minijos” lygiosios

2024 05 06

Gegužės 3 d. Kretingos ,,Minija", treniruojam Tjago Bomfim, namuose žaidė 8 turo rungtynes ,,TOPsport" pirmoje lygoje su lygos lyderiais Klaipėdos ,,Neptūnu” ir su jais išsiskyrė taikiai 2:2. Pirmą kartą šiame sezone Kretingos miesto centriniame stadione žaidę ,,Minijos” futbolininkai 17 min. pagrasino varžovams pavojingu smūgiu, Nark Junior iš baudos aikštelės prieigų atliko klastingą smūgį ir vartininkui teko siųsti kamuolį į kampinį. 20 minutę ,,Minija” surengė reidą kairiuoju kraštu krašto gynėjas Beki D. atliko puikų perdavimą Kohei Yoshida ir jis vietinės publikos džiaugsmui pasiuntė kamuolį į tinklą, bet teisėjai užfiksavo nuošalę ir rezultatas nepasikeitė. 40 min. varžovai atliko pavojingą baudos smūgį, bet vartininkui R. Bielov pavyko pasiųsti kamuolį už galinės linijos. Po to sekęs kampinis baigėsi nesėkmingai ir varžovų legionieriui iš Ukrainos O. Dovhyi pavyko pasiųsti kamuolį į vartus ir išvesti uostamiesčio komandą į priekį 1:0. 46 min. kampinis sėkmingai baigėsi ir šeimininkų komandai, pirmas prie kamuolio suskubęs Deividas Šiuša galva pasiuntė kamuolį į tinklą ir atstatė pusiausvyrą – 1:1. 56 min. varžovai buvo arti antrojo įvarčio, bet iš dėkingos padėties kamuolys tik sudrebino vartų konstrukcija. 63 min. D. Šiuša atliko puikų reidą dešiniuoju kraštu, apėjo du varžovų gynėjus ir antą kartą pasižymėjo išvesdamas ,,Miniją” į priekį 2:1. 88 min. varžovai turėjo standartinę situaciją, vartininkas R. Bielov sužaidė nesėkmingai atmušė kamuolį prieš save ir varžovams pavyko išlyginti rezultatą 2:2. Tuo rungtynės ir baigėsi ir Kretingos ,,Minija” per aštuonis turus surinkusi 8 taškus dalinasi XI-XII vietas turnyrinėje lentelėje.

Aštunto turo rungtynėms ,,Minijos" komandai atstovavo: vartininkas Rostyslav Bielov, Ernestas Mockus (kapitonas), Deividas Šiuša, Vilius Kazlauskas (76 min. Edgaras Drąsutis), Mantas Gedutis, Toby S. Nark Junior, Beky D., Deividas Pipiras, Matas Keblys ir Kohei Yoshida.

Gegužės 7 d. 17:30 val. namuose, LFF taurės antrajame etape susitiks su Marijampolės ,,Sūduva", o gegužės 11 d. išvykoje laukia devinto turo susitikimas su Kėdainių ,,Nevėžiu”.