Naujienos

Atgal

Naujienos

Dar vienos ,,Minijos" lygiosios

2024 04 30

Balandžio 26 d. Kretingos ,,Minija" žaidė 7 turo rungtynes ,,TOPsport" pirmoje lygoje išvykoje išbandė jėgas su Plungės ,,Babrungu". Šios rungtynės pasibaigė nulinėmis lygiosiomis ir ,,Minija" papildė savo taškų kraitį.  Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, atakų banga užklupę ,,Minijos" komandą, 13 min. jie atliko pavojingą baudos smūgį, bet vartininkas R. Bielov atrėmė smūgį, 17 min. jie pabandė smūgiu iš toliau užkupti ūsų vartininką, bet jis buvo pasiruošęs ir atrėmė dar vieną smūgį. Įpusėjus kėliniui abi komandos liko žaisti ne pilnų sudėčių, kai raudonas korteles prieš save išvydo P.M. Okende ir varžovų komandoje Deividas Butkus. 36 min. varžovai turėjo realiausią progą pasižymėti, po perrdavimo iš aikštės gilumos vienas prieš vartininką iššoko varžovų puolėjas ir permetė kamuolį per vartininką R. Bielov, bet Deividas Šiuša meistriškai ištraukė kamuolį, kuris buvo visiškai šalia ,,Minijos" vartų. 63 minutę galimybę prie šeimininkų vartų turėjo ir svečiai Tobi S. perdavė kamuolį Kohei Yoshida, bet šio smūgis iš 14 m. nepavyko ir rimtesnių problemų varžovų vartininkui nesukėlė. 72 min. legionierius iš Japonijos K. Yoshida turėjo dar vieną galimybę prie varžovų vartų ir nuo 15 m. pavojingai smūgiavo, bet pataikyti į vartus nepavyko. Per teisėjo pridėtą laiką varžovai turėjo dar vieną pavojingą momentą, bet iš keletos metrų nesugenėjo pataikyti į vartus ir tuom varžybos baigėsi.  Sužaidus septynis turus mūsų komanda su 7 surinktais taškais šiuo metu užima XI turnyrinės lentelės poziciją.

Prieš tai balandžio 21 d. Kretingos ,,Minija" LFF taurės pirmajame etape 3:0 nugalėjo FK ,,Futboliuką" ir žengė į antrą etapą, kuriame susitiks su Marijampolės ,,Sūduva". 

7 turo rungtynėms ,,Minijos" komandai atstovavo: vartininkas Rostyslav Bielov, Ernestas Mockus (kapitonas), Deividas Šiuša, Vilius Kazlauskas (46 min. Kohei Yoshida), Aidas Pipiras (65 min. Gabriel lGugovskis) , Mantas Gedutis, Toby S. (90 min. Leonadro Glugovskis), Nark Junior, Beky D., Okende (34 min. raudona kortelė), Deividas Pipiras (78 min. Edgaras Drąsutis).

Jau šį penktadienį Kretingos ,,Minija" 18:00 val. namie priims lygos lyderius, 17 taškų savo kraityje turinčius Klaipėdos ,,Neptūną", o gegužės 7 d. 17:30 val. namuose, LFF taurės antrajame etape susitiks su Marijampolės ,,Sūduva".