Atgal

Naujienos

,,Minija" antrą kartą suklupo namuose

2024 03 25

Kovo 23 d. Kretingos ,,Minija" treniruojama Tjago Bonfim žaidė TOPsport pirmos lygos, 3 turo rungtynes su Vilniaus ,,BFA” komanda ir nusileido jai rezultatu 1:0.

Pirmasis kėlinys abejoms komandoms buvo blankus, įsiminė tik 44 minutę atlikas Okendės smūgis galva, bet vartininkas jį atrėmė. Po pertraukos 48 minutę pavojingą momentą turėjo legionierius iš Japonijos Kohei Yoshida, bet iš keletos metrų smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. 64 minutę kilo dar vienas pavojingas epizodas prie varžovų vartų, bet Okendei pritrūko tikslumo ir kamuolys vėl skriejo virš vartų. 69 minutę varžovai sukūrė puikią kombinaciją, kurios metu po keitimo išėjęs Nedas Garbaliauskas iššoko vienas prieš vartininką R. Bielov ir išvedė savo komandą į priekį 1:0. 72 minutę ,,Minija” liko žaisti mažumoje, nes Nark Junior prieš save išvydo antra geltoną kortelę. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė ir ,,Minija” antra kartą šiame sezone namuose pradžiuginti savo gerbėjų pergalę nesugebėjo. Sužaidus tris turus su 3 taškais mūsų miesto reprezentacinė komanda dalijasi VIII-X vietas.

Artimiausias rungtynes Kretingos ,,Minija” žais kovo 30 d. su Panevėžio ,,Ekranu”.

Kretingos ,,Minija": R. Bielov, E. Mockus (kapitonas), G. Glugovskis, D. Šiuša, M. Gedutis (80 min. L. Glugovskis), D. Beky, D. Pipiras (80 min. A. Pipiras), (68 min. L.Glugovskis), N. Junior (83 min. pašalintas už antra geltoną kortelę), K. Yoshida, Okende (72 min. S. Tobi), M. Keblys.