Naujienos

Atgal

Naujienos

,,Minija" sezona pradėjo pralaimėjimu

2024 03 09

Kovo 8 d. vakare, Kretingos ,,Minija" pradėjo naują ,,TOPsport" pirmos lygos sezoną, pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus 0:0, bet po pertraukos varžovai pelnė du įvarčius, o,,Minija" atsakė tik vienu kapitono Ernesto Mockauss įvarčiu.

Rungtynės prasidėjo žvalgyba, bet ,,Minijos" komanda rungtynėse galėjo pasižymėti jau pirmąją minutę, bet Okende nepavyko realizuoti susikurto momento. 11 minutę savo momentą turėjo ir į komandą sugrįžęs Edgaras Drąsutis, bet varžovams pavyko apsiginti. 25 minutę rimtesnį momentą prie varžovų vartų turėjo ir varžovai, bet tada patikimai vartininkas R. Bielov. 29 minutę  ,,minijiečiai" sukūrė greitą kontro ataką, legionierius Kohei Yoshida sužaidė su Kohende, bet varžovų gynyba sužaidė užtikrintai. 33 minutę ,,Minija" susikūrė dar vieną momentą, bet joje pritrūko tikslumo. Varžovai antrą kėlinį pradėjo dviem greitais įvarčiais, per 7 minutes varžovams įvarčius pelnė Tomas Stelmokas ir Justas Žukovskis. Šeimininkai į tai atsakė vienu kapitono Ernesto Mockaus įvarčiu 96 minutę. 

Komandos sudėtis: R. Bielov, E. Mockus (kapitonas), A. Pipiras, M. Gedutis, S. Tobi, Nark Junior (70 min. M. Keblys), G. Glugivskis (87 min. A. Putvinas), K. Yoshida, P. M. Okende, E. Drąsutis (D. Beky).