Naujienos

Atgal

Naujienos

Praleista paskutinę minutę

2022 05 22

Rungtynes Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai "Ekrano" futbolininkai kurie per pirmas 5 minutes kėlė, net 5 kampinius prie minijiečių vartų, tačiau tai jokios ženklios naudos neatnešė. Po ilgos kelionės apie 15 rungtynių minutę išsijudino ir kretingiškiai kurie po greitos kontraatakos ir Yuros Dimitrievo smūgio privertė "pasidarbuoti" ir panevėžiečių vartininką Darių Kublicką. Žaidimas pirmajame kėlinyje praktiškai taip ir vyko "Ekrano" ekipa stengėsi kontroliuoti kamuolį ir bandyti regzti atakas kraštais, o "Minija" perėmę kamuolį ieškodavo savo progų greitose atakose.

Antrojo kėlinio pradžia jau ženkliai skyrėsi nuo pirmojo. Aikštėje netrūko kietos kovos ir žaidimas daugiausiai sukosi vidurinėje zonoje. Kėliniui įpusėjus pagaliau puolime šį sezoną atsidarė "Minijos" ekipa. 70 minutę Po Deivido Šiušos perdavimo, vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė Yura Dimitrievas ir išvedė minijiečius į priekį. Įmušę įvartį kretingiškiai kantriai gynėsi iki pat paskutinės rungtynių minutės, bet jau per pridėtą teisėjo laiką baudos aikštelėje kamuolys atsitrenkė į vieno iš minijiečių ranką ir arbitras nedvejodamas parodė į 11 metrų atžymą. Sėkmingai baudinį realizavo ir rezultatą išlygino "Ekrano" saugas Kotaro Amemiya. Tad "Minijai" jau ketvirtą kartą šiame sezone teko tenkintis lygiosiomis.

"Minijos" sudėtis: Amiras Ahalarovas(vartininkas), Ernestas Mockus, Haroldas Meyenga, Germanas Vaniuchinas(kapitonas), Vilius Kazlauskas, Henri Gouhanas, Mantas Gedutis(61'Valdas Jašmontas), Lukas Gujis, Rokas Rusys(82'Aidas Pipiras), Deividas Šiuša, Yura Dimitrievas(90'Kornelijus Šalnis).

Sekančias rungtynes "Minija" žais Gegužės 28 dieną 14.00 valandą Kretingos miesto stadione prieš Vilniaus "BFA".