Naujienos

Atgal

Naujienos

Nusileista "Šilui"

2022 04 02

Rungtynių Kretingos miesto dirbtinės dangos stadione pradžioje ryškią kamuolio kontrolę turėjo svečiai "Šilo" futbolininkai, o minijiečiai savo žaidimą bandė grįsti kontraatakomis. Pirmasis pavojingas momentas šiose rungtynėse įpusėjus pirmajam kėliniui kilo prie "Šilo" vartų. Po minijiečių pakelto baudos smūgio visiškai greta virpsto galvą smūgiavo Ernestas Mockus. Vos už keletos minučių krito įvartis į kretingiškių vartus. 29-ą susitikimo minutę po individualaus Kazlų Rūdos ekipos kraštinio saugo reido kairuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę tiksliu smūgiu į priekį svečius išvedė legionierius iš Japonijos Tomochika Obara. Praleidę kiek netikėtą įvartį minijiečiai kuriam laikui sutriko ir iki kėlinio pabaigos nieko pavojingesnio prie varžovų vartų nebesukūrė. Antrąjį kėlinį jau daug aktyviau pradėjo minijiečiai, kurie nuo pat pirmųjų minučių varžovus pasitiko aukštu presingu, tačiau tai ženklaus rezultato nedavė, o atsidariusiomis erdvėmis keletą kartų bandė pasinaudoti jūdrus ir techiniški "Šilo" legionieriai iš Japonijos, kurie ne kartą privertė savo sugebėjimus pademontruoti "Minijos" vartininką Amirą Ahalarovą. Puikią progą išlyginti rezultatą rungtynėms artėjant prie pabaigos turėjo ir minijiečiai. Po Yuros Dimitrievo reido kairuoju kraštu ir perdavimo iš baudos aikštelės tiesiai į vartininką smugiavo Deividas Šiuša. Nors per teisėjo pridėtą laiką kretingiškiai buvo prispaudę "Šilo" ekipą prie jos vartų, bet rezultato pakeisti nesugebėjo. 

"Minijos" sudėtis: Amiras Ahalarovas(vartininkas), Haroldas Meyenga, Ernestas Mockus, Germanas Vaniuchinas(kapitonas), Vilius Kazlauskas, Valdas Jašmontas(81'Lukas Gujis), Karzanas Jawanmiri(46'Henri Gouhan), Rokas Rusys, Deividas Pipiras(46'Aidas Pipiras), Yura Dimitriievas, Deividas Šiuša.

Vyriausiojo trenerio Dariaus Žindulio komentaras: Deja šiandien tenka pripažinti kolkas bę pralaimėjimų rungtyniaujančios Kazlų Rūdos "Šilo" ekipos pranašumą. Rungtynės buvo tikrai intensyvios  ir sunkios kokių ir tikėjomės. Apmaudu, kad pirmąjame kėlinyje praleidome įvartį, o patiems sunkiai sekėsi sukurti momentus prie varžovų vartų. Visiškai kitoks buvo antrasis kėlinys kuriame turėjome progų, bet labai gaila, kad kolkas jomis mums nepavyksta pasinaudoti. Nepasant patirto pralaimėjimo noriu pasidžiaugti mūsų komandos jaunimu kuris auga ir įgauna vis daugiau žaidybinės patirties su kiekvienomis rungtynėmis. Nedarome tragedijos ir bandysime pasimokinti iš savo klaidų ir tinkamai pasiruošti sekančioms rungtynėms prieš Kėdainių "Nevėžį".

Sekančias rungtynes Kretingos "Minija" žais Balandžio 8 dieną 17.30 išvykoje prieš Kėdainių "Nevėžį".