Naujienos

Atgal

Naujienos

Nusileista "Babrungui"

2021 04 25

Rungtynes aktyviau pradėjo pirmą kartą šiame sezone žiūrovų palaikymą turėję aikštės šeimininkai, kurie turėjo visišką kamuolio kontrolės persvarą. Sužaidus apie 10 minučių neblogą progą išvesti savąją komandą į priekį turėjo Deividas Šiuša, tačiau "plungiškius" išgelbėjo vartininkas. Kantriai gindamiesi svečiai iš Plungės sulaukė ir savojo šanso. Po ilgo vartininko perdavimo į priekį ir "Minijos" gynėjų klaidos savo komandą į priekį išvedė rezultatyviausias "Babrungo" komandos žaidėjas Henrique Devens. Praleidę netikėtą įvartį "minijiečiai" nesutriko ir toliau kontroliavo kamuolį. 30 minutę žaidybinę persvarą pavyko paversti įvarčiu. Baudos aikštelės prieigose neleistinai buvo nugriautas "minijiečių" atakų lyderis Shogo Osawa ir puikiai baudos smūgį išpildęs savo trečiajį įvartį šiame sezone pelnė Neilas Urba. Jau antrose rungtynėse iš eilės visos "Minijos" pastangos buvo niekų paverstos vos už keletos akimirkų. 31 minutę "nelaimė" ištiko "kretingiškių" vartininką Eimantą Brezgį kuris po varžovų pakelto kampinio išsimušė kamuolį į savo vartus. Negana visų nesėkmių 41 rungtynių minutę dar kartą grubiai suklydo "Minijos" gynėjai ir tuo puikiai pasinaudojo Henrique Devens padidindamas "Babrungo" persvarą.

Pagal žaidimą antrasis kėlinys nelabai kuo skyrėsi nuo pirmųjų žaidimo 45 minučių. "Minija" kontroliavo kamuolį, o "Babrungas" kantriai gynėsi ir laukė savųjų progų greitose kontraatakose. Deja antroje rungtynių pusėje "Minijai" žaidybinės persvaros įvarčiais paversti nepavyko. 

 

"Minijos" sudėtis: Eimantas Brezgys, Ainis Vilavičius(kapitonas), Ričardas Šveikauskas,  Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Simonas Juška, Germanas Vaniuchinas, Dominykas Jakočiūnas, Shogo Osawa. Po keitimo: Aidas Pipiras, Edgaras Drąsutis.

 

Sekančios rungtynės "Minijos" laukia Gegužės 2 dieną 14 valandą Kretingos miesto stadione prieš Vilniaus "Riterius B".