Naujienos

Atgal

Naujienos

Vilniuje įveikta "BFA"

2021 04 04

Rungtynių pradžioje didesnę teritorinę persvarą turėjo aikštės šeimininkai "BFA" futbolininkai, o "Minija" savo progų laukė kontraatakose. Po vienos iš jų 12 minutę smūgiu iš baudos aikštelės "vilniečių" vartininko meistriškumą išbandė Shogo Osawa. Vos už poros minučių savo sugebėjimus buvo priverstas pademonstruoti ir "Minijos" vartininkas Eimantas Brezgys,  atremdamas pavojingą varžovų smūgį galva. Kėliniui persiritus į antrąją pusę "kretingiškiai" turėjo dar dvi puikias progas pasižymėti. Pirmajame epizode, po Ričardo Šveikausko smūgio galva, kamuolys buvo atsidūręs "BFA" ekipos vartuose, tačiau teisėjo asistentas užfiksavo nuošalę. Vos už 3 minučių tas pats Ričardas Šveikauskas iš keletos metrų, vėlgi smūgiu galva pataikė į varžovų vartininką. 

Antrojo kėlinio pradžioje aikštėje vyko lygi kova ir abi komandos bandė savo atakas rengti išnaudojami krašto saugus. Pirmasis pavojingas momentas kilo prie "BFA"  ekipos vartų, kai po perdavimo iš aikštės krašto ir  Shogo Osawos smūgio kamuolys praskriejo šalia virpsto. Keletą pavojingesnių atakų surengė ir "vilniečiai", bet jas puikiai stabdė patikimai žaidę "Minijos" gynėjai ir vartininkas Eimantas Brezgys. Rungtynėms artėjant į pabaigą, 81 minutę po puikiai Neilo Urbos pakelto kampinio smūgiu galva "minijiečius" į priekį išvedė Ričardas Šveikauskas. Per likusiąs 10 minučių varžovai bandė rezultatą išlyginti, tačiau "Minija" patikimai gynėsi ir išlaikė minimalią persvarą ir isirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

"Minijos" sudėtis: Eimantas Brezgys, Ainis Vilavičius(kapitonas), Solibek Karimov, Ričardas Šveikauskas, Deividas Šiuša, Germanas Vaniuchinas, Simonas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Shogo Osawa, Hamed Sako. Po keitimo: Dominykas Jakočiūnas, Laurynas Bauža, Aidas Pipiras, Gustas Gumbaravičius.

Sekančias rungtynes Kretingos "Minija" žais Balandžio 9 dieną,  penktadienį 19 valandą išvykoje prieš Mažeikių "Atmosferą".