Naujienos

Atgal

Naujienos

Pasiekti revanšo prieš "BFA" nepavyko

2020 09 20

Rungtynes daug aktyviau pradėjo po daugiau negu mėnesio pertraukos savo aikštėje rungtyniavę "minijiečiai". Jau per pirmąsias 15-ą rungtynių minučių dvi neblogas progas pasižymėti turėjo "Minijos" puolėjai Dominykas Jakočiūnas ir Joao Ferreira, tačiau abu kartus "BFA" komandą išgelbėjo vartininkas Dominykas Valeckas. Nors didžiąją dalį pirmojo kėlinio iniciatyvą, bei teritorinę turėjo "kretingiškiai" pirmasis įvartis krito būtent į jų vartus. Po "Minijos" gynėjų klaidos perdavinėjant kamuolį visiškai vienas, prieš Eimantą Brezgį atsidūrė "vilniečių" krašto saugas Ignas Kaškevičius ir išvedė savo komandą į priekį. Po praleisto įvarčio "Kretingos" komanda dar labiau suaktyvino savo žaidimą ir po pakelto kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Deividas Šiuša, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. 

Antrasis kėlinys mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo, kamuolio kontrolė visiškai priklausė "Minijai", svečiai savųjų progų laukė greitose kontraatakose. 59-ą minutę puikiu smūgiu iš toli rezultatą išlygino "minijiečių" saugas Neilas Urba. Vos už dešimties minučių "Miniją" į priekį išvedė puolėjas Joao Ferreira, kuris puikiai susitvarkė su varžovų gynėjais ir tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės nepaliko vilčių vartininkui. Nors ir pasiekę  antrąjį įvartį "minijiečiai" toliau kontroliavo kamuolį, o varžovai laukė klaidų ir galimybių rengti greitus išpuolius. Po vieno iš jų, 79-ą minutę varžovai išlygino rungtynių rezultatą, kai smūgiu iš keletos metrų įvartį įmušė "BFA" puolėjas Martin Perveinis. Per likusias rungtynių minutes "Minija" bandė persverti rezultatą savo naudai, tačiau "BFA" komanda gynėsi tiksliai, tad nuskambėjus finaliniam teisėjo švilpukui teko tenkintis lygiosiomis.

 "Minijos" sudėtis: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Klorain Wanda, Neilas Urba, Valdas Jašmontas(kap), Sibusiso Magwaza, Anton Solovyev, Simonas Juška, Dominykas Jakočiūnas, Joao Ferreira. Po keitimo: Laurynas Bauža, Gabrielis Bezerra, Aidas Pipiras.

Sekančias rungtynes "Minija" žais Kretingoje rugsėjo 25-ą dieną penktadienį 17-ą valandą prieš Kauno "Žalgirį B".