Naujienos

Atgal

Naujienos

Po puikaus antrojo kėlinio - pergalė prieš "Riterius B "

2020 08 23

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo, nepaisant lietingo oro, gan gausiai susirinkusių savųjų žiūrovų palaikomi " minijiečiai". Jau per pirmasiąs 15 -ą rungtynių minučių net dvi puikias progas pasižymėti "vėjais" paleido "Minijos" legionieriai, atitinkamai Sibusiso Magwaza ir Joao Ferreira, kurie po puikių perdavimų buvo atsidūrę praktiškai vieni prieš varžovų vartininką. Už nerealizuotas progas " kretingiškiai" vos nebuvo nubausti, kai besibaigiant pirmajam kėliniui, tolimu smūgiu mūsų komandos vartininko Eimanto Brezgio sugebėjimus patikrino "Riterių B" saugas Justinas Marazas.

Antrasis kėlinys, kaip ir pirmasis prasidėjo aktyviu ”Minijos" žaidimu, tik šiuo atveju susikurtas progas jau pavyko realizuoti. 49-ają rungtynių minutę po gražios kombinacijos ir keletos puikių perdavimu, vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė žaidžiantysis "minijiečių" vyriausiasis treneris Gvidas Juška ir tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Įmušę įvartį "kretingiškiai" nesustojo ir vos po aštuonių minučių padidino savo persvarą. Po perdavimo iš aikštės gilumos vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė "Minijos" puolėjas Joao kurio smūgį atrėmė varžovų vartininkas Geraldas Širvinskas, tačiau pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubo aikštės "šeimininkų" saugas Gabrielis Bezerra ir pelnė antrąjį rungtynių įvartį. 

Per likusį pusvalandį komandos žaidė gan atvirą ir "akiai patrauklų" futbolą, tačiau įvarčiai buvo pasiekti tik besibagiant rungtynėms ir juos įmušė tik "minijiečiai". 87 -ąją rungtynių minutę po perdavimo iš aikštės krašto, savo pirmąjį įvartį oficialiose rungtynėse atstovaujant "Miniją", įmušė jauniausias komandos žaidėjas Aidas Pipiras, kuris buvo pripažintas geriausiu "kretingiškių" komandos žaidėju šiose rungtynėse. Tiksint paskutinėms rungtynių pridėto laiko sekundėms savąjį įvartį ir galutinį tašką padėjo ir "minijiečių" puolėjas Joao. 

 "Minijos" sudėtis: Eimantas Brezgys, Klorain Wanda, Gustas Gumbaravičius, Ainis Vilavičius(kap), Simonas Juška, Gvidas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Sibusiso Magwaza, Gabrielis Bezerra, Joao Pereirra. Po keitimo: Antonas Solovyevas, Laurynas Bauža, Aidas Pipiras, Lukas Jakumas.

Rungtynėse sulaukėme ir garbingo "svečio", bei mūsų "krastiečio" ,Lietuvos Respublikos seimo nario Antano Vinkaus apsilankymo. Jam viso klubo vardu padėkojome už didžiulę pagalbą, mūsų komandos žaidėjui Gabrieliui Bezerrai pasiekti Lietuvą ir atstovauti "Minijos" klubą.

Sekančias rungtynes "Minija" žais Rūgpjūčio 29-ą dieną 17-ą valandą Vilniuje LFF stadione, prieš kol kas nei vieno taško neturinčią ir paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančią Vilniaus "BFA" komandą. Šiomis rungtynėmis "miniječiai" užbaigs pirmąjį ratą, po kurio seks dviejų savaičių pertrauka.