Naujienos

Atgal

Naujienos

Kaune patirtas skaudus pralaimėjimas

2020 06 22

Išvykoje "Minijos" komanda nusileido vieniems iš 1 lygos favoritų Kauno "Hegelmann Litaeun". 
Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą ir teritorinę persvarą turėjo Kauno komanda kurią įpusėjus kėliniui pavertė įvarčiu.Po ilgo tikslaus Igno Dedūros perdavimo varžovus į priekį išvedė Rimvydas Lipnevičius. 
Įmušę įvartį kauniečiai toliau laikė žaidimo kontrolę ir sukūrė dar keletą momentų prie mūsų vartų tačiau lemiamoje atakos stadijoje "Minija" gelbėdavo vartininkas.Nors per petrauką buvo atlikti, net 4 keitimai vaizdas aikštėje nepasikeitė.Kauno komanda kontroliavo kamuolį ir kūrė pavojingus momentus prie mūsų vartų. 
60 minutę vienas iš jų pasibaigė Ugniaus Lekečinsko įvarčiu, kai gavęs perdavimą, jis iš kelių metrų nukreipė kamuolį į vartus. 
Už keletos minučių "minijiečiai" liko mažumoje kai trauma patyrė Kazimieras Mažionis, žaidėjų keitimo limitas buvo išnaudotas. Įgavę dar ir vieno žaidėjo pranašumą "Hegelmann Litaeun" jį likus žaisti 11 minučių pavertė trečiuoju įvarčiu į mūsų komandos vartus. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo pelnytą varžovų pergalę rezultatu 3-0. 
Komandos vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras: ,,Pasiteisinimų nėra, varžovas pelnytai nugalėjo. Nepavyko įgyvendinti rungtynių plano. Teko darytį keletą priverstinių keitimų, o kai likus pusvalandžiui likom dešimtyje kai dėl traumos nebegalėjo tęstį rungtynių Mažionis, jos iš principo deja buvo baigtos. Labiausiai neramina kad praleidžiame "pigius" įvarčius ir gaila bet momentais pritrūko kovingumo, dvikovų noro nenusileiti varžovui.