Naujienos

Atgal

Naujienos

Taurės rungtynėse užtikrinta pergalė

2020 06 17

,,Minijos" komanda per pirmąjį kėlinį įmušė tris įvarčius Vilniuje į "Ateities" komandos vartus ir užtikrintai žengė į kitą taurės varžybų etapą.

Rungtynes vėlų vakarą Vilniuje aktyviau pradėjo ,,Minija". Sužaidus 9 minutes tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą mūsų komandą į priekį išvedė Ernestas Andriušis. Įmušę įvartį ,,minijiečiai" nesumažino apsukų ir 17 minutę po kampinio prie varžovų vartų rezultatą padvigubino Valdas Jašmontas. Ilga ir varginanti kelionė atrodo nepaveikė kretingiškių ir 26 minutę Ernestas Andriušis įmušė savo antrąjį ir komandai trečiąjį įvartį šiose rungtynėse. Besibaigiant kėliniui porą pavojingesnių epizodų sukūrė ir aikštės "šeimininkų" komanda, tačiau abu kartus pavojų neautralizavo patikimai žaidę ,,Minijos" gynėjai ir vartininkas. 
Antrajame kėlinyje aikštėje vaizdas nesikeitė: kamuolį ir teritorinę persvarą turėjo ,,Minija", o šeimininkai bandė ieškoti laimės kontraatakose.Likus žaisti 10 minučių iki rungtynių pabaigos varžovai baudos aikštelėje neleistinai sužaidė prieš ,,Minijos" saugą Sibusiso Magwaza ir 11 metrų baudiniu pergalę galutinai įtvirtino Yousuffas Traore.
Komandos vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras: ,,Manyčiau sužaidėme geras rungtynes, džiugina keletas dalykų, laimėjome, nepraleidome įvarčio. Vaikinai išpildė rungtynių planą, bet, beabejo, yra daug taisytinų momentų".
 
Kretingos FK ,,Minija" sudėtis: E. Brezgys (vartininkas), A. Vilavičius (kapitonas), L. Jakumas, V. Jašmontas, A. Solovyev, E. Andriušis, Y.S. Traore, N. Urba, T. Gvazdinskas, D. Jakočiūnas, S. Magwaza. 
Keitimai: A. Pipiras ir L. Bauža.