Naujienos

Atgal

Naujienos

Sezono starte - nusileidome labiau patyrusiems varžovams

2020 06 07

Rungtynės prasidėjo atsargiai pirmasiąs 15 minučių daugiau kamuolį kontroliavo pavėjui rungtyniavę svečiai iš Jonavos. 26 rungtynių minutę po gražaus reido dešiniuoju kraštu ir tikslaus perdavino "Jonavos" komandoje įvarčiu pasižymėjo Laurynas Stonkus.Po praleisto įvarčio "Minija" nesutriko ir bandė lyginti rezultatą tačiau pirmajame kėlinyje nieko įsimintino sukurti nepavyko.
Antrajame kėlinyje jau mūsų komanda "pasikinkė vėją" ir po standartinės situacijos ir Gvido Juškos tiksliai skersuoto kamuolio, galvą pakišo ir rezultatą išlygino Deividas Šiuša.Įmušę įvartį "minijiečiai" nesumažino tempo ir per 5 minutes prie varžovu vartų kėlė dar 5 kampinius.Kai atrodė ,kad žaidimo kontrolė perėjo į mūsų pusę varžovai parodė savo individualų meistriškumą.Dešiniajame krašte Tadas Eliošius apvedė du mūsų komandos gynėjus ir smūgiavo į tolimąjį kampą, ir kamuolys po Ainio Vilavičiaus lietimo pakeitęs kryptį įlėkė į vartus.Per likusias 20 minučių "Minijai" rezultato išlyginti nepavyko.
Trenerio Valdo Trakio komentaras: Manau, kad šiandien buvome verti, bent taško.Lygios rungtynės, daug kovos bet to ir galima buvo tikėtis, nes visi pasilgę futbolo.Noriu padėkoti savo komandai už kovą ir atsidavimą aikštėje.Taipogi didelis ačiū "Kretingiškiams " kurie gausiai susirinko ir puikiai mus palaikė.
Kretingos ,,Minijos" sudėtis: Eimantas Brezgys (vartininkas), Tomas Gvazdinskas, Ainis Vilavičius, Deividas Šiuša, Kazys Mažionis, Youssuf Traore, Sibusiso Magwaza, Neilas Urba, Anton Solovyev, Gvidas Juška (kapitonas), Ernestas Andriušis.
Keitimai: Dominykas Jakočiūnas, Laurynas Bauža, Valdas Jašmontas, Lukas Jakumas, Aidas Pipiras.