Naujienos

Atgal

Naujienos

Svarbi ,,Minijos" pergalė išvykoje

2019 10 06

Kretingos ,,Minija" XXVI turo susitikime išvykoje pasiekė vieną iš svarbiausių sezono pergalių, 4:1 įveikus Kupiškio ,,Kupiškį" ir atsirevanšavo už namuose patirtą pralaimėjimą 3:4.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir abi komandos stengėsi ilgiau žaisti su kamuoliu. 5 min. ,,Minijos" legionierius A. Solovyev atliko puikų reidą kairiuoju kraštu, bet jo smūgį atrėmė Kupiškio vartininkas G. Sopots. Kretingos ,,Minija" šiame susitikime pirmąjį įvartį pasiekė 12 min. G. Juška puikiai susitvarkė su kamuoliu ir akcentuotu smūgiu į dešinį kampą, iš už baudos aikštelės priegų, pelnė pirmąjį įvartį. 18 min. G. Juška turėjo galimybę pelnyti antrą įvartį, bet po G. Gumbaravičiaus skersuoto kamuolio, galva smūgiavo virš vartų. 25 min. ,,Minijos" legionierius Y. Traore kairiuoju kraštu apvedė kelis varžovus ir perdavė kamuolį puolėjui E. Andriušiui, bet šis iš kelių metrų nesugebėjo nuginkluoti varžovų vartininko iš Latvijos. 28 min. ,,Minijos" persvarą susitikime padvigubino tas pats G. Juška, o varžovai savo progos sulaukė 37 min. bet smūgiuotas kamuolys sudrebino ,,Minijos" vartų virpstą. Tai buvo visi įvykiai pirmajame kėlinyje, po kurio buvome priekyje 2:0. Tik prasidėjus antrajam kėliniui Kretingos komanda po varžovų vartininko klaidos pelnė ir trečiąjį rungtynių įvartį, G. Juška maždaug iš 30 m. elegantišku smūgiu permetė vartininką ir rezultatas tapo 3:0 ,,Minijos" naudai. 50 min. savo įvarčių sąskaitą atidarė ir šeimininkai, po sumaišties ,,Minijos" baudos aikštelėje savo įvartį pelnė Kupiškio gynėjas D. Kazlauskas. 57 min. ketvirtą ,,Minijos" komandos įvartį pelnė A. Skurdelis pirmasis suskubęs prie kamuolio ir nukreipęs į tusčius šeimininkų vartus. 75 min. dar vieną puikią progą pasižymėti turėjo E. Andriušis sulaukęs puikaus perdavimo iš aikštės vidurio, bet situacijoje vienas prieš vieną su varžovų vartininku dvikovą laimėjo pastarasis. 85 min. Kupškio futbolininkai turėjo dar vieną puikią galimybę sušvelninti rezultatą, bet ,,Minijos" vartus išgelbėjo vartininkas E. Grudys. Per likusį laiką pavojingesnių momentų nebeįvyko ir ,,Minijos" komanda iškovojo įtikinamą ir labai svarbią pergalę 4:1. Ateinantį savaitgalį, spalio 12 d., Kretingos ,,Minija" sužais paskutiniąsias šio sezono namų rungtynes, o jų varžovais bus realiausi pretendentai tapti LFF I lygos nugalėtojais - Telšių ,,Džiugo" futbolininkai.

Kretingos ,,Minijos" atstovo Martyno Vilucko komentaras: ,,Tai buvo vienos iš svarbiausių sezono rungtynių, vis dėl to Kupiškis vieni iš mūsų tiesioginių varžovų dėl tikslų įgyvendinimo - 8-9 vietos. Manau, kad rungtynių rezultatas ir neatspindi rungtynių eigos, varžovai tikrai davė gerą kovą, tačiau meistriškumas ir progų išpildymas, ypatingai Gvido Juškos, buvo mūsų pusėje. Džiugu, kad po tokios ilgos kelionės pavyko iškovoti pergalę ir trys taškus. Norėčiau visos komandos vardu pakviesti atvykti sekantį savaitgalį ir mūsų stadione palaikyti kovoje su vienais iš realiausių LFF I lygos nugalėtojų - Telšių ,,Džiugo" futbolininkais".

Kretimgos ,,Minijos" sudėtis: E. Grudys (vartininkas), P.Juška, A. Vilavičius (geltona kortelė), E. Andriušis, G.Juška, A Solovyev, G. Gumbaravičius , R. Yegba, Y. Traore, A. Skurdelis ir D. Surblys (kapitonas).

Keitimai: G. Steckys, A. Pipiras, S. Coulibaly.