Naujienos

Atgal

Naujienos

Kretingos ,,Minija" parklupdė dar vienus lyderius

2019 09 15

XXIV ture Kretingos ,,Minijos" komanda, treniruojama Valdo Trakio, savo aikštėje, antrą kartą šį sezoną, parklupdė Alytaus ,,Dainavos" komandą rezultatu 2:1. 

Rungtynės prasidėjo nė vienai komandai neturint didesnės iniciatyvos, tačiau daugiau atakavo burtus laimėję ir pavėjui žaidę ,,minijiečiai". Rungtynes stipriai koregavo vėjas ir didelis lietus, aikštės būklė nebuvo labai gera, tačiau pirmą pavojingesnį momentą pavyko susikurti jau įsibėgėjus pirmajam kėliniui, po G. Juškos perdavimo ir A. Solovyev smūgio vartininkas A. Mickevičius tik kištelėjęs koją išgelbėjo ,,Dainavos" komandą nuo įvarčio. Toliau pirmajame kėlinyje daugiau dvikovos vyko aikštės viduryje ir komandoms pavojingesnių momentų sukurti nepavyko. Antrajame kėlinyje toliau didžioji dalis žaidimo vyko aikštės viduryje, kovojant tiek ore, tiek ir ant žemės, bet po vienos laimėtos dvikovos 50 min. už kamuolio ,,užsikabino" vienas labiausiai patyrusių ,,Minijos" komandos žaidėjų G. Juška, kuris smūgiavo į vartus ir po rikošeto kamuolys atsidūrė varžovų vartuose, taip rezultatas tapo 1:0 ,,Minijos" naudai". Įmušę įvartį kretingiškiai šiek tiek atsitraukė ir varžovams leido ilgiau kontroliuoti kamuolį, o patys varžovams bandė grasinti pavojingais išpuoliais. Besibaigiant rungtynėms, 84 min., pavyko uždirbti baudos smūgį, prie kamuolio stojo tas pats G. Juška, kuris paleido kamuolį tiesiai į vartus, bet varžovų žaidėjas J. L. Balanta lietė kamuolį galva ir nukreipė jį į savus vartus, padvigubindamas persvarą 2:0. Įmušę antrą įvartį ,,Minija" susispaudė gynyboje  ir atidavė varžovams teritorinę persvarą, bet per teisėjo pridėtą laiką ,,Dainavos" komandai galų gale pavyko sušvelninti skirtumą 2:1, bet per paskutines minutes ,,Minijai" pavyko atlaikyti varžovų šturmą. Kretingos ,,Minija" įsirašė dar trys svarbius taškus parklupdydami dar vieną iš pirmaujančių lygos komandų.

Kretingos ,,Minijos" vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras: ,,Sunki pergalė prieš stiprią komandą, neslėpsiu planavome šiandieną nugalėti. Labai sunkios oro sąlygos pakoregavo rungtynių planą,žaidėme paprastą futbolą kuris pasiteisino. ,,Dainava" gal nebuvo prastesnė komanda, bet toks jau tas futbolas,kas imuša tas laimi, mano žaidėjams užteko meistriškumo išnaudoti sukurtus momentus. Ačiū sirgaliams, kurie nepasibaimino vėjo ir lietaus ir mus palaikė".

Kretingos ,,Minjos" sudėtis šiose rungtynėse: E. Grudys (vartininkas), P. Juška, G. Gumbaravičius, E. Andriušis, A. Solovyev, Y. Traore, D. Navikas, G. Juška, R. Yegba, A. Skurdelis, D. Surblys (kapitonas).

Keitimai: A. Vilavičius, S. Coulibaly, V. Jeruševičius.