Naujienos

Atgal

Naujienos

Nutrūko ,,Minijos" pergalių serija

2019 09 01

Paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31, Kretingos ,,Minija" sužaidė XXII turo susitikimą Jonavoje su vietos ,,Jonava" ir nusileido prieš šią komandą rezultatu 1:4. 

Rungtynes aktyviau pradėjo jonaviečiai, jie pirmąsias 10 minučių dažniau žaidė su kamuolį ir vertė kretingiškius gintis ir kai atrodė, kad ,,Minijai" pavyko išlyginti žaidimą, 15 min. po klaidos gynyboje vienas prieš vartininką E. Grudį iššoko varžovų legionierius K. Guliyev nukreipęs kamuolį į mūsų komandos vartus 0:1. ,,Minijai" rezultatą pavyko išlyginti tik per teisėjo pridėtą laiką, kai po puikios G. Juškos ir A. SKurdelio kombinacijos pastarasis buvo neleistinai pargriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 m. baudinį. 46 min. prie 11 m. žymos stojęs kapitonas D. Surblys neklydo ir pelnė ,,Minijai" išlyginamąjį įvartį 1:1. 52 min. į ,,Minijos" vartus krito antrasis įvartis, jo autoriumi tapo varžovų saugas P. Osauskas, už dar 9 minučių varžovai sugebėjo pelnyti ir dar vieną įvartį į ,,Minijos" vartus, rezultatas tapo 1:3. 63 min. po grubios pražangos prieš mūsų komandos kapitoną D. Surblį iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas varžovų gynėjas L. Pangonis. ,,Minijos" komanda turėjo keletą galimybių sušvelninti, o gal ir išlyginti rezultatą: G. Juškos smūgį atrėmė varžovų gynėjas, Y. Traore blogai įvertinęs situaciją iš kelių metrų nesmūgiavo į vartus, o vienam prieš vartus beišbėgančiam E. Andriušiui buvo užfiksuota abejotina nuošalė. 78 min. dėl antros geltonos kortelės buvo pašalintas ir ,,Minijos" krašto žaidėjas V. Jeruševičius ir komandos rungtynes baigė žaisdami dešimt prieš dešimt. 90 min. šeiminkams pavyko pelnyti ir ketvirtąjį rungtynių įvartį. Šis susitikimas išsiskyrė kortelių gausa, abiems komandoms buvo parodytos 10 geltonų ir 2 raudonos kortelės.

Komandos vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras: ,,Labai skaudus pralaimėjimas, tikrai nebuvome blogesnė komanda, bet kartais futbolas būna žiaurus. Truko žaidėjų aikštės viduryje: į Danija studijuoti išvykusio Edvino Andrijausko ir negalėjusio žaisti Donato Naviko. Nepasinaudojome savo progomis o varžovas turėjo sėkmės ir įmušė savo įvarčius po rikošetų. Norėčiau pabrėžti kad netenkino teisėjų darbas šiose rungtynėse, jie nesusitvarkė su rungtynėmis, leido Jonavai žaisti ne kietai o grubiai ir priėmė daug diskutuotinų sprendimų. Taip pat nemaloniai nustebino, kad ir dabar Lietuvoje sutikome rasistinių užgauliojimų mūsų žaidėjams. Bet sezonas tuom nesibaigia, tikiuosi ši nesėkmė mobilizuos komanda ir leis pasiekti iškeltus uždavinius šiame sezone".

Kretingos ,,Minijos" startinė sudėtis: E. Grudys (vartininkas), P. Juška, G. Gumbaravičius, E. Andriušis, G.Juška, A Solovyev, V. Jeruševičius , R. Yegba, Y. Traore, A. Skurdelis ir D. Surblys (kapitonas).

Keitimai: Valdas Jašmontas, Seydou Coulibaly, Aidas Pipiras.