Naujienos

Atgal

Naujienos

Po pertraukos sužaidė lygiosiomis

2019 07 28

Baigėsi I lygoje vykusi pertrauka po kurios iš pagrindų pasikeitusi Kretingos ,,Minija" antrą ratą pradėjo namų rungtynėmis su Vilniaus ,,Vyčiu" ir šis susitikimas baigėsi rezultatu 1:1. Rungtynės prasidėjo gana didele sparta ir Kretingos ,,Minija" jau nuo pirmųjų minučių kūrė viena proga po kitos: 6 min. po Donato Naviko perdavimo iš kairiojo krašto galva pavojingai smūgiavo puolėjas Gvidas Juška, 22 min. po kampinio savo proga turėjo ir kapitonas Donatas Surblys, bet jos išnaudoti nepavyko. 26 min. dar viena proga turėjo aktyviai rungtyniavęs puolėjas G. Juška ir šį kartą tai baigėsi įvarčiu, sulaukęs puikaus perdavimo iš krašto galva nukreipė kamuolį į Karolio Čirbos ginamus vartus. 28 min. tas pats G. Juška turėjo dar vieną progą, bet iš maždaug 20 m. smūgiuotas kamuolys praskriejo virs Vilniaus ,,Vyčio" komandos vartų. Pirmasis kėlinys tuom ir baigėsi, Kretingos ,,Minija: po jo turėjo minimalią persvarą 1:0. Antrajame kėlinyje ,,Minija" varžovams atidavė žaidybinę persvarą ir patys bandė atakuoti varžovus kontraatakomis. 60 min. ,,Minija" turėjo puikią progą pasižymėti, bet Aurimo Skurdelio iš kelių metrų smūgiuotas kamuolys atsimušė tiesiai į vartininką. 65 min. po keitimo pasirodęs varžovų saugas Tomas Misiūnas po sumaišties baudos aikštelėje pelnė savo komandai išlyginamąjį įvartį. Per likusį laiką ,,Minijos" komandai nepavyko sukurti įvartinės situacijos ir teko tenkintis lygiosiomis. Šiose rungtynėse Kretingos ,,Minija" rungtyniavo be traumuoto Youssouf Traore, o rungtynių metu traumas patyrė gynėjas Paulius Juška ir saugas Mantas Elzbergas, kurie netrukus po traumų buvo pakeisti.

Komandos vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras: ,,Lygiosios greičiausia dėsningas rezultatas. Tikrai sužaidėme geresnį pirmą kėlinį, kuriame privalėjome pelnyti dar bent vieną įvartį. Antras kėlinys nesigavo, nors prieš praleisdami įvartį neišnaudojome šimptaprocentinės progos. Atidavėme inciatyva, neišėjome i greitus išpuolius, nors varžovas rizikavo ir palikdavo zonas kontraatakoms. Žaidė keletas naujų žaidėjų to pasekoje kažkur pritrūko tarpusavio supratimo, gal momentais ir fizinio parengtumo. Taisysim klaidas, ruošimės sekančioms rungtynėms, ir tikimės pagaliau namie iškovoti tris taškus".

Kretingos ,,Minijos" sudėtis: E. Grudys (vartininkas) P. Juška, G. Juška, G. Gumbaravičius, A. Solovyev, E. Andriušis, D. Navikas, A. R. Yegba, E. Andrijauskas (geltona kortelė), A. Skurdelis ir D. Surblys (kapitonas).

Keitimai: Mantas Elzbergas, Vakaris Jeruševičius, Valdas Jašmontas.

Žiūrovai: 250.