Atgal

Naujienos

Namuose - nulinės lygiosios

2019 07 03

Liepos 3 d. Kretingos ,,Minija" namuose sužaidė keturioliktą I turo susitikimą su Kauno ,,Hegelmann Litauen", kuris pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Rungtynės prasidėjo aukšta sparta, per pirmąsias 15 minučių Kauno ,,Hengelamann Litauen" komandos gynėjus aštriais reidais terorizavo ,,Minijos" krašto puolėjas Y. Traore, bet jam patyrus traumą per likusį pirmą kėlinio laiką aštresnių momentų sukurta nebuvo ir komandos į rūbinę išėjo esant rezultatui 0:0. Maža to dėl patirtos traumos aikštę kėlinio pabaigoje buvo priverstas palikti Y. Traore. Antrajame kėlinyje žaidimas daugiausiai vyko aikštės viduryje ir komandoms baigiamojoje atakos stadijoje trūkdavo tikslumo smūgiuojant arba perduodant kamuolį. Pavojingiausius savo momentus sukūrė baigiantis rungtynėms: apie 80 min. po standartinės situacijos P. Juškos smūgiuotas kamuolys praskriejo virš varžovų vartų, o varžovai į tai atsakė pavojinga kontraataka prieš nuaidint finalinei susitikimo minutei.
Kretingos ,,Minijos" sudėtis: E. Grudys (vartininkas), P. Juška, A. Vilavičius, K. Inta, E. Drąsutis, A. Solovyev, Y. Traore, D. Navikas, A. Yegba, E. Andrijauskas, D. Surblys (kapitonas).
Keitimai: A. Seitkaliev, Y. Barry, M. Grušauskas.