Naujienos

Atgal

Naujienos

Telšiuose dar vienas ,,Minijos" pralaimėjimas

2019 06 22

XIII turo susitikimas ije su vienas lygos lyderių Telšiu ,,Džiugu" minijos komandai nesusiklostė ir buvo patirtas skaudus pralaimėjimas 1:5.
Nuo pat pirmų minučių turėjome planą apsiginti, tačiau jis nepavyko: 11 min. po klaidos gynyboje, praradus kamuolį ir skersuoto kamuolio įvartį galva pelnė Davidas Arlauskis. Praleidus įvartį ,,Minijai" teko toliau gintis, 24 min. po kampinio prie antros štangos vienas likęs D. Arlauskis pelnė antrąjį savo įvartį. Po praleisto antro įvarčio komanda buvo visiškai išmušta iš vėžių ir po keletos iš eilės kampinių serijos prie ,,Minijos" vartų Andrius Lipskis pelnė trečiąjį įvartį, o pirmasis kėlinys taip ir baigėsi 0:3. Antrajame kėlinyje ,,Minijos" komanda toliau vaikiškai klydo, 50 min. po grubios gynėjų klaidos vienas prieš vartininką vienas iššoko Kontantin Shults, tačiau komandsa išgelbėjo vartininkas Martynas Viluckas. Už keletos minučių vienas baudos aikštelėje likęs Andrius Lipskis pelnė ketvirtąjį įvartį, o dar už kelių minučių tas pats K. Shults iššokęs vienas pelnė Tešių ,,Džiuo" komandai penktąjį įvartį. Prabėgus dar kelioms minutėms, į ,,Minijos" vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys, bet jį atrėmė ,,Minijos" vartininkas M. Viluckas. Besibaiginat rungtynėms ir varžovams turint triuškinamą persvarą žaidimas apsilygino, savo progų turėjo ir ,,Minija", bet porą kartų varžovus išgelbėjo vartininkas, o besibaigiant rungtynėms 11 m. baudinį realizavo ir garbės įvartį pelnė ,,Minijos" kapitonas Donatas Surblys.
Kretingos ,,Minijos" vartininko Martyno Vilucko komentaras: ,,Praleidžiame labai daug įvarčių, turime didelių problemų gynyboje, kažkas ,,nesiklijuoja", neišpildome žaidybinio plano. Mes žaidėjai esame patys kalti, patys nesuprantame kas dedasi, atrodo treniruojamės, bet mūsų žaidimas švelniai tariant yra nekoks. Ieškosime problemų, nenuleidžiame rankų, manau, kad kaip patekome į duobę, taip ir galime iš jos išlipti, jau tai buvome ir parodę keletą rungtynių prieš tai. Sulaukus petraukos, manau, komandoje bus pastiprinimas, reikia šviežio kraujo ir permainųir pasižiūrėti patiems į veidrodį, ką darome nekaip. Tuo pačiu norėčiau atsiprašyti komandos sirgalių, už ne kokį mūsų žaidimą ir tikimės, kad jie nuo mūsų nenusisuksit, nors ir esame papuolę į duobę".
Kretingos ,,Minijos" startinė sudėtis: vartininkas M. Viluckas, D. Surblys (kapitonas), P. Juška, K. Inta (geltona kortelė), A. Vilavičius, E. Andrijauskas, E. Drąsutis, A. Seitkaliev, A. Solovyev, Y. Traore, Y. Barry.
Keitimai: V. Jeruševičius, E. Kaliniauskas, M. Grušauskas (geltona kortelė).
Teisėjai: Šarūnas Tamulynas, Justas Valatka, Ugnė Šmitaitė.
Žiūrovai: 450.