Atgal

Naujienos

Progas svaisčiusi ,,Minija" pralaimėjo namie

2019 06 17

Birželio 15 d. Kretingos ,,Minija" Kretingos miesto stadione, įvarčių lenktynėse 3:4 nusileido Kupikškio FK ,,Kupiškis".
Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir jau 8 min. ,,Minijos" komandą į priekį išvedė Y. Traore. Jau 15 min. varžovų komandai rezultatą išlygino legionierius iš Latvijos S. Pihockis, 18 min. rezultatą persvėrė Edgaras stankevičius, o dar po 5 min. savo antrąjį įvartį pelnė S. Pihockis. Pirmajame kėlinyje ,,Minija" turėjo dar ne vieną gerą proga pasižymėti, ypač įsiminė Y. Barry momentas, tačiau jam nepavyko pataikyti į vartus. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi ,,Minijai" atsiliekant 1:3. Antrajame kėlinyje ,,Kupiškio" komanda visiškai atsitraukė į gynybą ir šeimininkai palaikomi savų žiūrovų bandė kilti į vartų šturmą: 71 min. po keitimo pasirodęs E. Drąsutis po taiklaus smūgio atgaivino viltis, bet, deja, 75 min. vienoje iš kontratakų svečiai po rikošeto įmušė dar vieną įvartį. 82 min. M. Grušauskas dar kartą nukreipė kamuolį į G. Sopots ginamus vartus, bet tai buvo paskutinis šių rungtynių įvartis. ,,Minijos" komandai šiame susitikime nepavyko išnaudoti gausybės progų ir to pasekoje buvo patirtas pralaimėjimas.
Startinė sudėtis: R. Kazbaris (vartininkas), P. Juška, A. Vilavičius, K. Inta, A. Solovyev, Y.S. Traore, D. Navikas, E. Andrijauskas, A. Seitkaliyev (geltona kortelė), E. Kaliniauskas, Y. Barry, D. Surblys (kapitonas).
Keitimai: E. Drąsutis (geltona kortelė), M. Grušauskas, M. Elzbergas.
Teisėjai: Orestas Abramavičius, Mindaugas Starkus, Arūnas Dievinas.