Atgal

Naujienos

Sostinėje apmaudus ,,Minijos" pralaimėjimas

2019 06 10

Birželio 9 d. Kretingos ,,Minija" išvykoje sužaidė XI turo susitikimą su Vilniaus FK ,,Vilniumi" ir po labai rezultatyvios kovos nusileido varžovams rezultatu 4:5.
Rungtynes aktyviau pradėjo ,,Minijos" komanda ir tai davė savo vaisių - jau 14 min. uždirbtą 11 m. baudinį realizavo kapitonas Donatas Surblys. 20 min. savo įvarčiu atsakė ir šeimininkai, po kampinio D. Navikas bandė išnešti kamuolį, bet jis nesėkmingai atsimušė į ,,Minijos" kapitoną D. Surblį ir įkrito į vartus - rungtynėse buvo atstatyta lygybė 1:1. Įpusėjus pirmam kėliniui ,,Minijos" legionierius Y. Traore puikiu reidu iššoko vienas prieš varžovų vartininką D. Valeckas sugebėjo koja atmušti kamuolį ir išgelbėti savo komandą. 31 min. po dar vieno kampinio prie mūsų komandos vartų varžovai įmušė dar vieną įvartį, kamuolys po pirmo smūgio atsimušė į virpstą, o prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Vilniaus klubo saugas P. Malinauskas išvedęs savo komandą į priekį. Pirmasis kėlinys tuom ir baigėsi. Antrąjį kėlinį vėl aktyviau pradėjo Kretingos komanda ir jai pavyko per 5 minučių atkarpą pelnyti net tris įvarčius: 55 min. antrąjį įvartį pelnė ir rezultatą išlygino saugas A. Solovyev, 56 min. trečiąjį Y. Traore, o ketvirtąjį, 60 min., smūgiu iš baudos aikštelės prieigų įmušė D. Navikas. 74 min. I. Kružikas kontraatakoje sugebėjo sušvelninti skirtumą, 82 min. į ,,Minijos" vartus paskirtą 11 m. baudinį sėkmingai realizavo P. Malinauskas ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką ,,Minija" dar turėjo dar keletą progų pasižymėti, bet baigiamojoje atakos stadijoje pritrūkdavo tikslumo. Ir kai atrodė, kad varžybos taip ir pasibaigs varžovai sugebėjo įmušti lemiamą įvartį, 90 min. T. Gulbicki pasinaudojo spragomis ,,Minijos" gynyboje ir išvedė savo komandą į priekį.
Startinė sudėtis: R. Kazbaris (vartininkas), P. Juška, A. Vilavičius (geltona kortelė), K. Inta, E. Drąsutis, A. Solovyev, Y.S. Traore, D. Navikas, E. Andrijauskas, A. Seitkaliyev, D. Surblys (kapitonas).
Keitimai: M. Grušauskas, V. Jeruševičius.
Rungtynėms teisėjavo: Vilius Paulauskas, Povilas Lazdauskas Gerda Eidinzonaitė.