Naujienos

Atgal

Naujienos

Rungtynės namuose baigėsi kovingomis lygiosiomis

2019 06 02


Pirmąją vasaros dieną Kretingos ,,Minija" namuose sužaidė X turo susitikimą su Šiaulių ,,FA" ir nepaisant susikurtų daugybės progų teko tenkintis kovingomis lygiosiomis 1:1.
Rungtynės prasidėjo nė vienai komandai neturint didelės iniciatyvos, daugiausiai abi komandos bandė savo žaidimą grįsti kraštais ir 12 min. mus nubaudė pavojingiausias Šiaulių ,,Futbolo akademijos" puolėjas Vaidas Viktoravičius. Šioje situacijoje ,,Minijos" vartininkas Martynas Viluckas pavėlavo išeiti iš vartų ir sekundę jį aplenkęs varžovų puolėjas pelnė pirmąjį įvartį. Po praleisto įvarčio ,,Minija" nesutriko ir jau 15 min. po puikaus ilgo perdavimo iš aikštės gilumos vienas prieš vartus iššoko legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto Yousuf Traore ir rezultatą išlygino. Po įmušto įvarčio ,,minijiečiai" perėmė iniciatyvą ir toliau grasino varžovų vartams: po dešimties minučių dar kartą prieš varžovų vartininką vienas iššoko Y. Traore, kuriam pavyko aplenkti vartininką ir permesti kamuolį į tusčius vartus, tačiau kamuolį nuo vartų linijos išmušė varžovų gynėjas. Besibaigiant kėliniui dar vieną puikią progą turėjo ,,Minijos" legionieriai A. Solovyev ir Y. Traore, kurie tiesiog nesusikalbėjo tarpusavyje ir neuždarė skersuoto kamuolio iš krašto. Po kovingo pirmo kėlinio komandos į rūbinę išėjo rezultatui esant 1:1. Antrajame kėlinyje ,,Minija" perėmė iniciatyvą, kontroliavo kamuolį ir laikė varžovus pavojuje, o Šiaulių ,FA" komanda atsakinėjo pavojingomis kontraatakomis. Po vienos iš jų nesusikalbėjus ,,Minijos" gynėjams ir vartininkui tas pats V. Viktoravičiaus smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą. ,,Minija" atsakė pavojinga ataka, visas varžybas krašte varžovus terorizavęs legionierius Y. Traore turėjo dar vieną progą, bet jo smūgiuotas kamuolys prašvilpė šalia varžovų vartų. Rungtynių pabaigoje atakos ritosi tai prie vienų, tai prie kitų vartų, tačiau nieko pavojingesnio ir nebeįyko, turint žaidybinę persvarą teko tenkintis lygiosiomis.
,,Minijos" komandos legionieriaus A. Solovyev komentaras: ,,Jau keletą rungtynių esu patenkintas komandos narių atsidavimu bei žaidimu, žaidimas tikrai ženkliai pagerėjo nuo sezono pradžios, vis geriau suprantame vieni kitus. Tikrai šiandien nusipelnėme pergalės, tačiau kažkur pritrūko realizacijos, pats taip pat turėjau progų pasižymėti, bet šiandien, deja, nepavyko. Manau, žaidimas tikrai gerėja ir einame tinkama linkme, taip pat norėčiau padėkoti Kretingos futbolo sirgaliams, kurie mus šiandien karštai palaikė, ačiū jiems".
,,Minijos" vartininko M. Vilucko komentras: ,,Asmeniškai man rungtynės šiandien nesusiklostė, jaučiuosi, kad epizode, kuriame praleidome įvartį tikrai galėjau sužaisti geriau, trūko užtikrintumo, tačiau džiaugiuosi, kad komanda parodė charakterį ir vienybę. Žiūrint palei progas manau nusipelnėme geresnio rezultato negu lygiosios, tačiau futbolas toks žaidimas, kuriame laimi tie, kurie pelnė daugiau įvarčių, šiandien neįmušėme daugiau nei varžovai ir tenka tenkintis lygiosiomis. Žaidimas tikrai ženkliai gerėja, susikuriame nemažai progų, tačiau nesugebame jų realizuoti ir tai kankina mus. Manau šiandien turėjome tiek momentų, kurių būtų užtekę kelioms rungtynėms. Jautėme, kad šiandien esame stipresni už varžovus, bet futbole rezultatas skaičiuojamas įvarčiais, o ne susikurtomis progomis".
Startinė sudėtis: M. Viluckas (vartininkas), P. Juška, A. Vilavičius (geltona kortelė), K. Inta, E. Drąsutis, A. Solovyev, Y.S. Traore, D. Navikas, E. Andrijauskas, A. Seitkaliyev, D. Surblys (kapitonas).
Keitimai: M. Elzbergas, Y. Barry, E. Kaliniauskas, M. Grušauskas ir V. Jeruševičius.
Rungtynėms teisėjavo: Edmundas Gaigalas, Tomas Domarkas ir Eimantas Rudavičius.
Žiūrovai: 300.