Atgal

Naujienos

Pirmoji ,,Minijos" pergalė namų stadione

2019 05 29

Gegužės 28 d. Kretingos ,,Minija" lietingą vakarą namų stadione sužaidė atkeltą I turo susitikimą su Vilniaus ,,Riteriais B" ir juos nugalėjo rezultatu 2:1, taip pakildami į vienuoliktą vietą turnyro lentelėje.
Nuo pat pirmųjų minučių svečiai bandė diktuoti aukštą žaidimo spartą, jau per pirmąsias 7 minutes turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau po E. Baniulio smūgio kojomis kamuolį atrėmė ,,Minijos" vartininkas M. Viluckas. Per pirmąsias 20 min. atlaikę varžovų pasiūlytą tempą ,,minijiečiai" išlygino žaidimą ir pradėjo patys kurti progas prie jų vartų.
Visų pirma, po tolimo D. Surblio baudos smūgio, varžovų komandą puikiu šuoliu išgelbėjo vartininkas T. Čepulis, o 25 min. dar kartą juos gelbėjo vartininkas: po D. Naviko smūgio iš baudos aikštelės prieigų. Kai jau atrodė, kad pirmasis kėlinys taip ir pasibaigs, skaičiuojant paskutines sekundes, baudos aikštelėje neleistinai buvo sustabdytas ,,Minijos" legionierius A. Solovyev. Prie 11 m. žymos stojo kapitonas D. Surblys ir pasiuntė kamuolį į tinklą, taip išvesdamas ,,Miniją" į priekį 1:0. Kaip ir pirmo kėlinio pradžioje, antrą taip pat aukšta sparta pradėjo Vilniaus ,,Riterių B" komanda, tačiau jų atakos strigdavo paskutinėje atakos fazėje. 58 min. po vieno iš skersuotų kamuolių į baudos aikštelę, bandydamas išmušti kamuolį, jį netyčia į savus vartus nukreipė D. Surblys. Po praleisto įvarčio kretingiškiai nesutriko, toliau kantriai gynėsi ir bandė bausti varžovus greitomis kontraatakomis. Po vienos iš jų, puikios progos pasižymėti neišnaudojo V. Jeruševičius. Tačiau savosios progos ,,Minija" išlaukė, 88 min., po keitimo pasirodžiusį M. Grušauską baudos aikštelėje pargriovė varžovų gynėjas. Kaip visada prie 11 m. atžymos stojo komandos kapitonas D. Surblys išvesdamas komandą į priekį. Per paskutiniąsias minutes varžovai bandė šturmuoti ,,Minijos" vartus, tačiau pavyko atsilaikyti ir iškovoti ilgai lauktą pirmąją pergalę savo aikštėje.
Vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras: ,,Labai džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko iškovoti pergalę namuose. Žaidėjai, mano nuomone, beveik idealiai išpildė rungtynių planą ir jau kelintose rungtynėse parodė charakterį, o dabar dar rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę. Džiaugiuosi visa komanda, keitimai taip pat įnešė teigiamą impulsą ir perlaužė rungtynes. Labai tikiuosi, kad tai tik kelio pradžia link mums prieš sezoną iškeltų tikslų".
Vartininko M. Vilucko komentaras: ,,Jau kelintas rungtynes labai didžiuojuosi savo komandos draugais, visi atiduoda šimtą procentų, stengiasi įvygdyti visus trenerio nurodymus, atiduoda visas jėgas aikštėje ir parodo, kad sunkiai dirbant galime pasiekti rezultatą. Jaučiais didelis trenerio indėlis, jis idealiai išanalizuoja varžovus, o mums aikštėje belieka išpildyti jo paruoštą planą.
Startinė sudėtis: M. Viluckas (vartininkas), P. Juška, A. Vilavičius, K. Inta, E. Drąsutis, A.Solovyev, S.Y. Traore, D. Navikas, E. Andrijauskas, A.Seitkaliyev, D. Surblys (kapitonas).
Keitimai: M. Grušauskas, Y. Barry, M. Elzbergas, V. Jeruševičius, E. Kaliniauskas.
Rungtynėms teisėjavo: Orestas Abramavičius, Simas Kaušas, Osvaldas Pliuškys.