Naujienos

Atgal

Naujienos

Gargždų "Pramogos-SC" 0:0 FK "Minija"

2018 09 30

Vakar (2018-09-29) buvo žaidžiamos LFF antros lygos vakarų zonos 22 turo rungtynės tarp Gargždų "Pramogos-SC" ir Kretingos FK "Minijos" komandų. Rungtynės buvo permainingos, teisėjas parodė penkias geltonas ir dvi raudonas korteles. Raudoną kortelę prieš save išvydo ir "Minijos" vartininkas, tačiau rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Rungtynių pradžia "Minijai" nieko blogo nežadėjo, jie ilgiau kontroliavo kamuolį ir neleido varžovams kurti pavojingų atakų. Tačiau šeštą minutę po garždiškių atakos, "Minijos" vartininkas Martynas Viluckas prie baudos aikštelės lietė kamuolį rankomis ir teisėjas parodė raudoną kortelę. Į vartus stojo aikštės žaidėjas Marius Stonkus. Po šio epizodo kamuolio kontrolę perėmė "Pramogos-SC", bet jiems pavojingų momentų susikurti nepavykdavo. Pirmasis kėlinys baigėsi nei vienai nei kitai komandai nieko pavojingo nesukūrus.

Nors "Minija" nuo pat rungtynių pradžios žaidė mažumoje, prasidėjus antram kėliniui garždiškiai buvo užspausti savo pusėje ir turėjo ne vieną puikią progą isiveržti į priekį. Atlaikę kretingiškių šturmą, "Pramogos-SC" po truputi vėl perėmė kamuolio kontrolę ir vis dažniau lankėsi "Minijos" baudos aikštelėje. 69 rungtynių minutę "Minijos" baudos aukštelėje buvo pargriautas varžovų žaidėjas ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Tačiau kamuolio skriejimo kryptį atspėjęs Marius Stonkus atrėmė smūgiuotą kamuolį ir rezultatas liko nepakitęs. 76 min. Gargždų komandos žaidėjui buvo parodyta antra geltona kortelė ir komandų jėgos išsilygino. "Minija" vėl pamažu perėmė iniciatyvą ir kūrė pavojingas atakas. Artėjant rungtynėms į pabaigą puikią progą išplėšti pergalę turėjo M.Grušauskas. Po D.Naviko perdavimo vienas prieš vartininką atsiduręs kretingiškis nepataikė į kamuolį ir proga liko neišnaudota. Daugiau pavojingų epizodų sukurti nepavyko, tad teisėjų švilpukas užfiksavo lygiasias.

Startinė sudėtis: M.Viluckas, A.Vilavičius, D.Surblys, K.Inta, N.Jurkaitis, A.Soloyev, Z.Dubazana, D.Navikas, E.Andrijauskas, M.Stonkus, M.Grušauskas. Atsarginiai žaidėjai: L.Jakumas, D.Narkus, G.Simphiwe.