Naujienos

Atgal

Naujienos

Pergalė prieš Mažeikių "Atmosferą"

2018 09 16

Šeštadienį (2018-09-15), Kretingos miesto stadione, Kretingos FK "Minija" žaidė XXI turo rungtynes su Mažeikių FK "Atmosfera" komanda. Po rungtynių pabaigoje pelnyto įvarčio, "Minijai" pavyko iškovoti pergalę ir įsirašyti dar tris taškus į turnyrinę lentelę.

Kaip ir buvo tikėtąsi, Mažeikiai, pretenduojantys į prizines vietas, atvyko kovoti tik dėl pergalės. Nuo pat rungtynių pradžios "Atmosferos" žaidėjai neleido laisvai žaisti ir pasitikdavo agresyvia ginyba. Nors "Minija" ir daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau labai pavojingų atakų sukurti nepavykdavo. Tolimi smūgiai skriedavo pro šalį arba juos lengvai sugaudavo "Atmosferos vartininkas. Tiek "Minijai", tiek "Atmosferai" nesukūrus nieko pavojingo prie varžovų vartų pirmasis kėlinys baigėsi 0-0.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo "Minijos komandos dominavimu, tačiau atakos darėsi vis pavojingesnės. Geriausia progą pasižymėti turėjo Gift Simphiwe, kai po puikaus reido į baudos aikštelę smugiavo, tačiau kamuolys atsitrenkė į virpstą. Po šio epizodo "Minijiečiai" dar labiau padidino spaudimą ir atakos darėsi vis pavojingesnės, tačiau įvarčio pasiekti nepavykdavo. Rungtynėms artėjant į pabaigą teisėjas skyrė baudos smūgį į Mažeikių "Atmosferos vartus. Nors kamuolys buvo pastatytas maždaug 30 metrų nuo vartų, tai nesutrukdė Donatui Surbliui pelnyti įvarčio. Fantastiniu smugiu jis išvedė savo komandą į priekį ir "Minija" šventė dar vieną pergalę.

FK "Minijos" sudėtis: M. Viluckas, A.Vilavičius, K.Inta, D.Surblys, N.Jurkaitis, M. Elzbergas, A.Solovyev, Gift Smphiwe, D.Navikas, Z.Dubazana, E.Drąsutis. Atsarginiai žaidėjai: M.Grušauskas, L.Jakumas, E.Andrijauskas, G.Steckis, V.Jaruševičius, V.Gedvilas.