Naujienos

Atgal

Naujienos

Išvykoje nugalėtas pirmenybių lyderis

2018 09 09

Vakar (2018-09-08) Kretingos FK "Minija" žaidė XX turo rungtynes su pirmenybių lydere Plungės FK "Babrungas". Kaip ir buvo tikėtasi, rungtynės buvo atkaklios ir kovingos. "Minija" atsilikinėdama 0-3 per 8 min. sugebėjo išlyginti rezultatą, o rungtynėms besibaigiant - persverti savo naudai. Tad "Minija" šventė svarbią pergalę kovojant dėl pirmos vietos ir dar labiau sustiprino savo pozicijas antroje vietoje.

Per pirmas minutes žaidimas vyko aikštės viduryje ir pavojingų situaciju nebuvo. Pirmąją pavojingesnę ataką sukūrė kretingiškiai, kai iš baudos aikštelės smūgiavo E.Drąsutis, tačiau smūgis buvo silpnas ir vartininkas suregavo į smūgį. Po kelių minučių jau Plungė grasino "Minijos" vartams. Po užsitesusios atakos, 12min. lengvu, bet tiksliu smūgiu, T. Birškys išveda savo komandą į priekį. Visą pirmą kėlinį "Minijai" nesiklijavo žaidimas ir niekaip nesusikurdavo pavojingų epizodų. O 35 min. tas pats T. Birškys po gynėjų klaidos dar kartą nubaudė "Miniją" ir žaidėjai išėjo ilsėtis rezultatui esant 2-0, "Babrungo" naudai.

Antrojo kėlinio pradžia Kretingiškiams nieko gero nežadėjo. 57 min. savo trečiąjį įvartį pelno T. Birškys ir Plungė pirmauja jau 3-0. Tačiau "Minija" nepasidavė, spaudė varžovus jų aikštės pusėje ir tai davė naudos. Po puikaus derinio A.Solovyev buvo pargriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį realizavo D.Surblys ir rezultatas 3-1. Vos po dviejų minučių Gift Simphiwe šauna tolimą "bombą" ir rezultatas jau 3-2. Po dviejų greitai praleistų įvarčių Plungės komanda atrodė pasimetusi, "Minija" dar labiau pradėjo spausti varžovus ir sužaidus vos 6 min (68min.) krito ir trečiasis įvartis į Plungės komandos vartus. Įvartį pelnė K.Inta. Rezultatui esant 3-3 žaidimas kiek aprimo. 87min. "Minija" kėlė kampinį prie Plungės vartų ir  ši ataka nulėmė kretingiškių pergalę, kai J.Kurbangalijevas kyštelėjo galvą ir kamuolys nuo virpsto įriedėjo į vartus. Taigi "Minija" švenčia svarbią pergalę 3-4 ir tęsią kovą dėl aukščiausių apdovanojimų.

FK "Minija" taip pat nori padėkoti gausiai susirinkusiems sirgaliams už puikų palaikymą. Rugsėjo 15d. į Kretingą atvažiuoja pretendentė į medalius Mažeikių FK "Atmosfera", tad tikimės dar didesnio jūsų palaikymo!!!