Naujienos

Atgal

Naujienos

FK "Minija" 6-0 FA "Šiauliai"

2018 09 02

Šeštadienį namų aikštėje kretingiškiai priėmė „Šiaulių FA“ komandą, kuriai I rate išvykoje minijiečiai buvo pralaimėję 2:4, tad per pastarąsias rungtynes žūtbūt siekė revanšo. Ir jiems tai puikiai pavyko – 6:0 „Kretingos Minijos“ naudai.

Pačioje rungtynių pradžioje minijiečiams pavyko varžovus „pakišti“ po šaltu dušu – 7-ą minutę „Kretingos Miniją“ į priekį išvedė Edgaras Drąsutis. Ir po sėkmingai į varžovų vartus pasiųsto įvarčio, tik įžaidus kamuolį, pasinaudojęs varžovų gynėjų neatidumu jį perėmė komandos, bet ne futbolo, naujokas Donatas Navikas, buvęs Klaipėdos „Atlanto“ ir Palangos komandos žaidėjas, ir iškart, 8-ą min., padvigubino rezultatą. Toliau I kėlinys klostėsi tolygiai – minijiečių kontroliuojamas kamuolys, neleidžiant varžovams prie mūsų vartų sukurti nė vieno pavojingesnio momento. Tačiau mūsiškiai pritrūko tikslumo puolant, ir komandos ilsėtis išėjo esant rezultatui 2:0 „Kretingos Minijos“ naudai.

Antrą kėlinį „Kretingos Minija“ vėl kūrė pavojingus momentus, ir 54-ą min. įvartį į varžovų vartus pasiuntė Donatas Navikas, o kai 65-ą min. teisėjas skyrė baudinį į varžovų vartus, jį sėkmingai realizavo Donatas Surblys. Besibaigiant rungtynėms dukart – 85-ą ir 89-ą min. – pasižymėjo Mindaugas Grušauskas.

Komandos sudėtis: Martynas Viluckas, Ainis Vilavičius, Jurijus Kurbangalijevas, Karolis Inta, Mantas Elzbergas, Marius Stonkus, Donatas Navikas, Donatas Surblys, Gift Simphiwe, Edgaras Drąsutis, Anton Solovyov. Po keitimo: Edvinas Andrijauskas, Zinto Dubazana, Nerijus Jurkaitis, Džiugas Narkus, Mindaugas Grušauskas.

Šį savaitgalį minijiečių laukia išvyka į Plungę, kur žais su vienu lygos lyderių Plungės „Babrungu“, o kitą savaitgalį „Kretingos Minija“ namų aikštėje priims Mažeikių „Atmosferą“, kuri taip pat yra pajėgi pretendentė tapti lygos prizininke.