Naujienos

Atgal

Naujienos

Išvykoje iškovota dar viena pergalė

2018 08 26

Rugpjūčio 26 d., LFF antros lygos vakarų zonos 17 ture, išvykoje FK "Minija" žaidė rungtynes su Šilutės FC "Šilutė" komanda. Rezultatu 1-4 pergalę šventė "Minija". Po iškovotų trijų taškų "Minija" kyla į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Šiose rungtynėse du įvarčius pelnė Gift Simphiwe, po vieną - Evaldas Garbauskas ir Edgaras Drąsutis.

Jau trečiąją rungtynių minutę "Minijos" ataka baigėsi įvarčiu. Po pakelto kampinio kamuolys atšoko ties šešiolikos metrų  žyma ir  Gift Simphiwe taikliu smugiu pelno pirmą rungtynių įvartį, ir išveda savo komandą į priekį 0-1. Po pelnyto greito įvarčio žaidimas kiek aprimo, tačiau žaidimas vyko varžovų aikštės pusėje ir tik labai retais atvejais Šilutės komandai pavykdavo priartėti šalia "Minijos" vartų. 38 min. į "Šilutės vartus krito antrasis įvartis. Vienas pries vartininką iššokęs Anton Soloyev buvo pargriautas vartininko ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Prie kamuolio stojo E. Garbauskas, kuris ir pelnė antrąjį rungtynių įvartį. Per likusį laiką komandoms pasižymėti nebepavyko, tad komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 0-2.

Per pertrauką buvo atlikti du keitimai. Vietoj N. Jurkaičio aikštėje pasirodė A.Capas, o vietoj M.Stonkaus - komandos naujokas D.Navikas. Kaip ir per pirmąjį rungtynių kėlinį kamuolį daugiau kontroliavo "Minijos" komanda ir kūrė pavojingas atakas. Po vienos iš jų, 53min., krito ir trečiasis įvartis. Po perdavimo iš krašto įvartį pelnė E.Drąsutis. 64 min. įvartį pelno ir "Šilutė". Galingu smūgiu pasižymėjo Martynas Golubovskis. Šeiminnkams daugiau pasižymėti nepavyko, o rungtynėse tšką padėjo  Gift Simphiwe, kuris puikiu reidu baudos aikštelėje apžaidė kelis važovus ir pelnė savo antrąjį įvartį. Taigi teisėjo švilpukas užfiksavo "Minijos" pergalę 1-4. 

Sekančios FK "Minijos" rungtynės vyks Rugsėjo 1 d. 14:00 val. Kretingos stadione, tad laukiame jūsų palaikymo!!!

Kretingos FK "Minija" startinė sudėtis: M.Viluckas, J.Kurbangalijevas, N.Jurkaitis, K.Inta, A.Vilavičius, M.Stonkus, D.Surblys, A.Soloyev, G.Simphiwe, E.Drąsutis, E.Garbauskas.