Naujienos

Atgal

Naujienos

Dar viena FK "Minijos" pergalė

2018 08 15

Rugpjūčio 15 d., LFF antros lygos vakarų zonos 16 ture, išvykoje FK "Minija" žaidė rungtynes su Telšių FC "Džiugas" B komanda. Po gana lengvos kovos "Minija" iškovojo pergalę 0-3 ir turnyrinėje lentelėje įsitvirtino trečioje vietoje. Šiose rungtynėse du įvarčius pelnė Evaldas Garbauskas, viena - Gift Simphiwe.

"Minija" į Telšius atvyko kovoti tik dėl pergalės, tad jau nuo pirmų rungtynių minučių pradėjo spauti varžovus jų aikštės pusėje ir kūrė pavojinga atakas vieną po kitos, tačiau greito įvarčio pelnyti nepavyko. 18 min. Gerą progą pelnyti įvartį turėjo Gift Maswansanyi, tačiau kamuolys pataikė į virpstą. Iškart po šio epizodo, Telšių vartinninkas klysta išmušant kamuolį, o E.Garbauskas perėmęs kamuolių tiklsiai jį pasiunčia į vartus ir rezultatas 1-0 "Minijos" naudai. Po įvarčio "Minija" sumažino spaudimą ir leisdavo "Džiugo" komandai ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau pavojingų sinuacijų susikurti nepavykdavo. "Minijai" buvo pavykę susikurti dar keletą pavojingų situacijų įvarčiui pelnyti, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi 0-1.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo "Minijos" žaidėjų spaudimu ir jau 50 min. rezultatas tampa 0-2. Gift Simphiwe atlieka puikų perdavimui E.Garbauskui, o jį baudos aikštelėje neleistinai stabdo "Džiugo" gynėjas ir teisėjas skiria vienuolikos metrų baudinį. E.Garbauskas pats realizuoja baudinį ir pelno savo antrąjį įvartį. 67 min. į "Džiugo vartus krenta ir trečiasis įvartis. Šį kartą A.Soloyev aukštu perdavimu suranda Gift Simphiwe ir šis galva pelno dar vieną komandos įvartį. Per visas rungtynes Telšių "Džiugas" taip ir nesukurė nieko pavojingo prie M.Vilucko ginamų vartų, tad Kretingos "Minija" švenčia užtikrintą pergalę 0-3.

Kretingos FK "Minija" startinė sudėtis: M.Viluckas, J.Kurbangalijevas, N.Jurkaitis, K.Inta, A.Vilavičius, M.Stonkus, D.Surblys, A.Soloyev, G.Simphiwe, Z.Dubazana, E.Garbauskas.