Naujienos

Atgal

Naujienos

Draugiškos rungtynės: FK "Minija" - FK "Jurnieks"

2018 08 06

Šeštadienį "Minija" žaidė draugiškas rungtynes su FK "Jurnieks" komanda. Pergalę, po atkaklios kovos 1-2 iškovojo svečiai iš Los Andželo.

Svečiai, iš Jungtinių Amerikos Valstijų, prieš atvykdami i Lietuvą, jau buvo sužaidę keletą draugiškų rungtynių su Estijos ir Latvijos komandomis. Lietuvoje "Jurnieks" komanda žaidė su LFF I lygoje rungtyniaujančia "Panevėžio" komanda ir išsiskyrė taikiai 1:1. Tad "Minijos" laukė sunkios rungtynės su pajėgia komanda. 

Prasidėjus rungtynėms kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau visas žaidimas vyko aikštės viduryje ir nė vienai komandai nepavyko susikurti pavojingų progų. Įpusėjus kėliniui labai gera progą įsivržti į priekį turėjo FK"Jurnieks" komanda, kai vienas prieš "Minijos" vartininką iššokęs puolėjas smūgiavo, tačiau puikią reakciją pademonstravęs M.Viluckas nukreipė kamuolį už galinės linijos. Pirmojo kėlinio antroje pusėjo"Minija" jautėsi vis drąsiau ir vis dažniau grąsindavo varžovų vartams, tačiau puikiai žaidę varžovų gynėjai apsigindavo nuo atakų. Per pirmąjį kėlinį nei vienai, nei kitai komandai pavojingų progų sukurti nepavyko, tad pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Antrame kėlinyje žaidimas taip pat daugiausia vyko aikštės viduryje, taučiau po vienos greitos atakos ir perdavimo iš aikštės krašto, puikiu smūgiu galva įvartį pelnė FK "Jurnieks" komanda - 0:1. Po praleisto įvarčio "Minija" vis dažniau įsitvirtindavo varžovų aikštelės pusėje, tačiau įvarčio pelnyti nepavykdavo. Įpusėjus kėliniui į "Minijos" vartus krito ir antrasis įvartis. Po šiurkčios gynėjų klaidos, du varžovų žaidėjai iššoko prieš vartininką ir nepaliko jokių vilčių - 0:2. Po dar vieno praleisto įvarčio, "Minija" užgulė varžovų vartus ir rengė vieną pavojingą ataką po kitos, tačiau niekaip nepavykdavo pramušti varžovų vartininko. Artėjant rungtynėm į pabaigą teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į FK "Jurnieks" komandos vartus. Prie kamolio stojo Evaldas Garbauskas, kuris puikiu smūgiu sušvelnino rezultatą 1:2. Per likusį laiką "Minija" turėjo progą ir išlyginti rezultatą, tačiau patikimai žaidė svečių vartininkas, tad draugiškas rungtynes FK "Minija" pralaimėjo 1:2.

Sekančias rungtynes FK "Minija" savo stadione žais rugpjūčio 10 d. 19:00 val., kur XV turo rungtynėse susitiks su Palangos FK "Palanga"B komanda. Kviečiame visus atvykti ir palaikyti savo miesto komandą.