Atgal

Naujienos

Pirmoji „Kretingos Minijos“ pergalė

2018 04 27

„Kretingos Minijos“ vartininkas, komandai įsipareigojęs teikti informaciją žiniasklaidai, Martynas Viluckas mūsų futbolininkų susitikimą su Gargždų „Banga B“ komentavo taip: „Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba – nemažai dvikovų vyko aikštės viduryje, ir pusę I kėlinio sunkiai sekėsi suregzti pavojingas atakas. Žaidimo 21-ąją min. gerą progą pasižymėti turėjo Mantas Elzbergas, tačiau jis smūgiavo netiksliai. 22-ąją min., po tikslaus perdavimo, sumaištyje tarp gynėjų, kamuolį susistabdė ir sukdamasis gražiu smūgiu pirmąjį rungtynių įvartį pelnė komandos legionierius iš Rusijos Daniil Rubtsov. 40-ąją min. „Kretingos Minijos“ žaidėjai atsipalaidavo ir patikėjo, kad lengvai pasieks teigiamą rezultatą, tad, likus vos 5 min. iki I kėl. pabaigos, mūsiškiai suklydo perduodami kamuolį, ir tokia grubia mūsų gynėjų klaida pasinaudojo varžovų puolėjas Mantas Petrikas – iššokęs vienas prieš vartininką tiksliu smūgiu jis išlygino rungtynių rezultatą.

Per pertrauką pakeitus taktinę žaidimo schemą, iškart pirmos atakos metu po tikslaus perdavimo iš aikštės gilumos vienas prieš varžovų vartininką atsidūręs D. Rubtsov atstatė „Kretingos Minijos“ persvarą. Antrą kėlinį „Kretingos Minija“ dažniau kontroliavo kamuolį, kūrė nemažai pavojingų epizodų ir turėjo 3–4 realias progas pasižymėti, tačiau pritrūko tikslumo užbaigiant atakas.

Jautėsi pirmųjų rungtynių įtampa, slėgė atsakomybė ir noras kuo geriau sužaisti, todėl buvo daroma nemažai žaidybinio broko, daug klaidų perduodant kamuolį.“

Pirmosios lygos rungtynėse debiutavo 15-metis gynėjas Lukas Jakumas, kuris žaidė visas 90 min., taip pat po keitimų aikštėje į žaidimą įsiliejo nemažai jaunų žaidėjų Kretingos sporto mokyklos auklėtinių.

M. Vilucko teigimu, artimiausios dvi savaitės „Kretingos Minijai“ bus labai įtemptos – su kelių dienų pertrauka teks sužaisti net 5 rungtynes.

Kitos rungtynės „Kretingos Minijos“ laukia šį sekmadienį – Šiauliuose mūsiškiai susitiks su Futbolo akademijos (FA) „Šiauliai“ komanda, kuri kretingiškiams yra gerai žinoma – su šiauliečiais praėjusį sezoną minijiečiai kovojo dėl bronzos medalių, šią komandą mūsų futbolininkams buvo pavykę nugalėti abu kartus. „Tad laukia sunki dvikova“, – neabejojo „Kretingos Minijos“ vartininkas.

Po rungtynių su Šiaulių komanda atsikvėpti nepavyks: „Kretingos Minijos“ laukia dar viena išvyka į Šiaulius, kur teks sužaisti LFF taurės rungtynes su kita Šiaulių komanda.

Savo sirgalius namuose „Kretingos Minija“ pradžiugins dar kitą savaitgalį, kai Kretingos miesto stadione susitiks su praėjusių metų LFF II lygos nugalėtoja komanda „Gargždų SC-Pramogos“. „Kretingos stadione laukiame visų, kas galėtų mus palaikyti“, – į būrį sirgalius kvietė M. Viluckas.

--- Pagrindinė „Kretingos Minijos“ sudėtis per rungtynes Gargžduose buvo tokia: Lukas Jakumas, Džiugas Narkus, Mantas Elzbergas, Evaldas Kaliniauskas, Jurijus Kurbangalijevas, Daniil Rubtsov, Marius Stonkus, Ainis Vilavičius, Martynas Viluckas, Anton Solovyov, Vitor Prado Gutierres; po keitimų – Edvinas Andrijauskas, Mindaugas Grušauskas, Nerijus Jurkaitis.