Naujienos

Atgal

Naujienos

Trenerio mintys apie artėjantį sezoną

2018 04 22

Treneri, kaip prasidėjo jūsų kaip trenerio kelias?

Futbolas nuo pat vaikystės man buvo įaugęs į kraują. Prisimenu, jau nuo mažens išsiskirdavau judrumu ir nuo 8 metų savo vasaros dienas ir vakarus leisdavau stadione, kol sulaukiau kvietimo lankyti futbolo treniruotes. Būdamas 17 metų aš jau buvau apsisprendęs, kad būsiu treneris. Ir šio žaidimo paslapčių mokinu jau 27 metus.

Iki sezono pradžios liko kelios dienos. Kaip vertinate komandos pasiruošimą artėjančiam sezonui?

Pasiruošimo procesas artėjančiam sezonui buvo gana ilgas. Buvo sužaista daug draugiškų rungtynių, bei išbandyti nauji žaidėjai, visi vyrai per pasiruošimą dirbo nuoširdžiai. Manau, kad visas procesas vyko nuosekliai ir sklandžiai, o kaip pavyko - paaiškės sezono eigoje.

Kokie pasikeitimai įvyko po preito sezono ir kaip į komandą įsiliejo nauji žaidėjai?

Sudėtis po praėjusio sezono pasikeitė gan žymiai. Dėl įvairių priežasčių komandą paliko daug žaidėjų, o juos pakeitė tikrai neprastesnio lygio žaidėjai. Draugiškose rungtynėse matėsi, kad naujokai tikrai sustiprins mūsų komandą. Taipogi jaučiasi, kad vietinis jaunimas labai patobulėjo ir duos daug naudos artėjančiam sezonui. Pats labai laukiu pirmųjų rungtynių ir esu nusiteikęs optimistiškai.

Šį sezoną komandoje bus nemažai jaunų žaidėjų. Kokį vaidmenį esate numatę jiems ir ar esate patenkiti jų progresu?

Kaip ir kiekvienas treneris taip ir aš noriu, kad žaidėjai progresuotų dar greičiau, bet tikrai jaučiasi, kad jaunimas yra tikrai patobulėjęs. Patirtį gali kaupti tik žaizdamas, tad ateinantį sezoną bus suteikta daug progų pasireikšti jaunimui.

Praėjęs sezonas buvo itin sėkmingas ir iškovoti bronzos medaliai po ilgos pertraukos. Kur slypį pergalės receptas?

Manau pagrindinis pergalės receptas buvo komandinė dvasia ir noras nugalėti. Pasikeitus treneriams ir man tapus vyriausiuoju treneriu, buvo stiprus emocinis šuolis. Žaidėjai į treniruotes ir varžybas ateidavo su degančiomis akimis ir jausdavosi jų didelis noras kovoti. Taip pat komandą papildė treneris Šenderis Giršovičius, kuris puikiai paruošė komandą antrai sezono pusei. Su šio specialisto atėjimu, komanda ūgtelėjo fiziškai bei "energetiškai".

Kokie tikslai yra iškelti naujam sezonui?

Neslėpsiu, komandai yra iškelti tikrai aukšti tikslai. Minimali užduotis, bent jau būti prizininkų trejete. Po praėjusių metų yra noras būti bent jau laupteliu aukščiau, o jeigu viskas vyks sklandžiai, gal ir laimėti II lygos pirmenybes.

Ką galite pažadėti komandos vardu Kretingos futbolo gerbėjams?

Galiu pažadėti gerų emocijų. Mūsų komanda kiekvienuose rungtynėse kovos tik dėl pergalės, atiduos visas jėgas aikštėje, tačiau kamuolys yra apvalus ir visko bus. Bet mes tikime, kad mus lydės sėkmė. 

Ačiū už pokalbį treneri ir sėkmės artėjančiame sezone.