Atgal

Naujienos

Dar vienos lygiosios

2017 09 16

Kretingos „FK Minija“ antras rungtynes iš eilės sužaidė lygiosiomis 1:1. Šį kartą kretingiškiai didžiąją rungtynių dalį pirmavo Naujojoje Akmenėje prieš „Akmenės Cementą“, tačiau baigiantis rungtynių laikui šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą.

Kretingiškiai rungtyniavo tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai Simonas Vaičius, Deivydas Gedvilas, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Arūnas Mažonis (71' Vakaris Jaruševičius), saugai Daniil Rubtsov, Evaldas Kaliniauskas, Edvinas Andrijauskas (88' Džiugas Narkus), Mantas Elzbergas, puolėjai Andrius Paulauskas, Mindaugas Grušauskas.

25-ąją minutę, po sėkmingai Edvino Andrijausko pakelto kampinio, „FK Miniją“ į priekį išvedė Andriaus Paulausko smūgis galva. Rungtynėms einant į pabaigą, 88-ą minutę šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti. Įvartis įkrito kai smūgiuotas kamuolys rikošetu atsitrenkė į kretingiškių žaidėją.

Po lygiųjų „FK Minija“ susilygino taškais su Šiaulių FA. Tiesa, šiauliečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau. „Akmenės Cementas“ išliko šeštoje vietoje.

Kitose turo rungtynėse pirmenybių lyderiai „Gargždų Pramogos-SC“ dar labiau priartėjo prie nugalėtojų titulo. Jie namie 5:2 nugalėjo Šiaulių „Juventą-99“.

Kitas rungtynes Kretingos „FK Minija“ žais namie su tiek pat taškų turinčia Šiaulių FA.