Atgal

Naujienos

Lygiosios Kretingoje

2017 09 13

Kretingos „FK Minija“ namie žaidė su antroje vietoje žengiančia Biržų „Širvėna“. Atkakli dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. Kretingiškiai galėjo pelnyti ir pergalę, tačiau svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę.

Kretingiškiai rungtyniavo tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai Nerijus Jurkaitis, Deivydas Gedvilas, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Evaldas Kaliniauskas, saugai Daniil Rubtsov (61' Arūnas Mažonis), Teodor Ganchev (40' Edvinas Andrijauskas), Ismail Abdisamad, Mantas Elzbergas, puolėjai Andrius Paulauskas (88' Džiugas Narkus), Mindaugas Grušauskas.

Rungtynes geriau pradėjo „FK Minija“, taciau pirmąją pavojingą progą sukūrė svečiai. 8-ąją minutę, nesusikalbėjus kretingiškių gynėjams, „Širvėnos“ saugas skersavo iš dešinės pusės, bet vienas prieš vartininką iššokęs puolėjas sugebėjo spirti virš vartų.

Antrojo kelinio viduryje įvartį įmuše minijiečiai. Po sumaišties vartininko aikšteleje, puolėjas Mindaugas Grušauskas tiesiog įnešė kamuolį į vartus. Per pridėtą laiką „Širvėnai“ pavyko išlyginti rezultatą. Biržiečiai skersavo iš dešinės pusės į baudos aikštelę, ten kovą su varžovų puolėju pralaimėjo kretingiškių gynėjai. Puolėjui liko tik pasiųsti kamuolį į vartus.

Po lygiųjų „FK Minija“ išlieka ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Biržų komanda taip pat nepakeitė pozicijos – išliko antri.

Kitose turo rungtynėse „Akmenės Cementas“ ir Šiaulių FA taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1. Pirmenybių lyderiai „Gargždų Pramogos-SC“ iškovojo dar vieną pergalę. Jie išvykoje 2:1 privertė pasiduoti Mažeikių „Atmosferą“. Klaipėdos „Atlantas B“ namie 4:0 įveikė Plungės „Babrungą“.

Kitas rungtynes Kretingos „FK Minija“ žais penktadienį, rugsėjo 15 d., 17 val. išvykoje su „Akmenės Cementu“.