Atgal

Naujienos

Plungėje nugalėtas „Babrungas“

2017 09 02

Kretingos „FK Minija“ Plungėje žaidė su taškų dar neiškovojusia „Babrungo“ komanda. Visas rungtynes žaidimo iniciatyvą savo pusėje turėję kretingiškiai įveikė savo varžovus 3:0.

Kretingiškiai rungtyniavo tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas (88' Vaidotas Gedvilas), gynėjai Nerijus Jurkaitis, Deivydas Gedvilas, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Evaldas Kaliniauskas, saugai Džiugas Narkus (46' Daniil Rubtsov), Teodor Ganchev, Ismail Abdisamad (73' Edvinas Andrijauskas), Mantas Elzbergas (88' Gražvydas Steckys), puolėjai Andrius Paulauskas, Mindaugas Grušauskas (71' Arūnas Mažonis).

Nuo rungtynių pradžios kretingiškiai užgulė varžovų vartus, parodydami, kad čia atvažiavo tik pergalės. Jau 14-ąją minutę pavyko įmušti įvartį. Po bulgaro Teodoro Ganchevo tolimo smūgio nesėkmingai sužaidė šeimininkų vartininkas, atmušęs kamuolį prieš save. Pirmas prie jo suskubo Mantas Elzbergas, kuriam tereikėjo jį tiksliai pamušti į neuždengtą vartų pusę.

Antrajame kėlinyje debiutavo komandos naujokas Daniil Rubtsov. Atakuojančio krašto saugo ir puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis rusas pirmąją sezono dalį praleido „Palangos“ komandoje. I lygoje žaidėjas sužaidė 8 rungtynes, įmušė 1 įvartį. LFF taurėje per 3 rungtynes įmušė 2 įvarčius. Būtent po naujoko perdavimo 68-ą minutę buvo įmuštas antrasis įvartis. Po sumaišties prie baudos aikštelės prieigų, rusas pabandė smūgiuoti per save. Kamuolys atsidūrė pas arčiau vartų stovėjusį Mindaugą Grušauską. Jis sėkmingai pergudravo vartininką ir padvigubino persvarą.

Netrukus buvo pelnytas ir trečiasis rungtynių įvartis. 75-ą minutę pirmą savo įvartį pelnė T.Ganchev. Po pakelto kampinio jis aplenkė varžovų gynėją ir iš poros metrų nepaliko vilčių vartininkui.

Po pergalės „FK Minija“ užima ketvirtąją vietą. Plungės „Babrungas“ ir toliau, neiškovojęs taškų, išlieka paskutinis.

Kitose turo rungtynėse  „Gargždų Pramogos-SC“ namie 1:0 įveikė Klaipėdos „Atlantą B“. Gargždiškiai išlieka pirmenybių lyderiais. Šiaulių „Juventa-99“ namie 2:0 nugalėjo Mažeikių „Atmosferą“ ir nustūmė juos į priešpaskutinę vietą. Svarbius taškus kovoje dėl pirmenybių aukso prarado Biržų „Širvėna“. Jie namie 0:2 buvo priversti pripažinti Šiaulių FA komandos pranašumą. Šią savaitę įvyko ir atidėtas Šiaulių derbis. „Juventa-99“ ir FA komandos sužaidė be įvarčių 0:0.

Kitas rungtynes Kretingos „FK Minija“ žais šeštadienį, rugsėjo 9 d., 12 val. namie su antroje vietoje esančia Biržų „Širvėna“.