Naujienos

Atgal

Naujienos

Aptarė pirmąją sezono pusę

2017 07 10

Sužaidusi paskutines pirmojo rato rungtynes Kretingos „FK Minija“ neformalioje aplinkoje susirinko aptarti praėjusią sezono pusę, pasidalyti įspūdžiais. Į susitikimą susirinko dauguma žaidėjų, treneriai, vadovai, rėmėjai su šeimomis.

Komandos vadovas Vidas Burba ir rėmėjas Arūnas Mažonis pasidžiaugė, kad nuo nulio pavyko suburti konkurencingą komandą. Nors sezono startas buvo sunkus, vėliau patirta trijų pergalių serija leis pakvoti dėl pirmenybių medalių.

Taip pat paskatinamaisiais prizais buvo apdovanoti geriausi pirmojo rato žaidėjai:

  • rezultatyviausias žaidėjas – 4 įvarčius įmušęs Andrius Paulauskas;
  • naudingiausias žaidėjas – Tomas Galdikas;
  • pavyzdingiausiai treniruotėse dirbantis – komandos kapitonas Kazys Mažionis.

Kretingos „FK Minija“ po pirmojo rato dalijasi penktą-septintą vietas su „Akmenės Cementu“ ir Mažeikių „Atmosfera“. Komandos tarpusavyje rungtyniaudamos pasidalijo po pergalę bei kitose dvikovose iškovojusios vienodai taškų, turi jų po 10. „Atmosfera“ taškus rinko pirmoje rato pusėje, o „Akmenės Cemento“ ir „FK Minijos“ taškų sąskaitos ėmė pilnėti tik prieš sezono pertrauką.

Pirmenybėse pirmauja „Gargždų Pramogos-SC“ ir Biržų „Širvėnos“ ekipos, turinčios po 19 taškų. Gargždiškiai per žaistas aštuonias rungtynes pasiekė šešias pergales, o taškus prarado dvikovose su Šiaulių FA (1:2) ir „Atmosferos“ (1:1) komandomis. „Širvėna“ ketvirtajame ture taip pat nesugebėjo įveikti Šiaulių FA (3:3), tad abi pirmaujančios komandos per pirmąjį ratą prarado po penkis taškus. Iš lyderių taškus atėmusi ir kol kas trečioje vietoje žengianti Šiaulių FA (14 tšk.) ekipa taškus barstė su žemiau esančiomis komandomis, iš kurių skaudžiausi du pralaimėjimai savoje aikštėje vienodu rezultatu 2:3 Šiaulių „Juventai-99“ ir „FK Minijai“. Per paskutines trejas rungtynes surinkti taškai Klaipėdos „Atlanto B“ (11 tšk.) komandai leido iš priešpaskutinės aštuntosios vietos šoktelti į ketvirtąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Gero pirmojo rato finišo pritrūko Šiaulių „Juventai-99“ (9 tšk.), kuriai vienas kitas papildomas taškelis paskutinėse dvikovose būtų leidęs džiaugtis ne priešpaskutine vieta, o įsitaisyti gal net arti pirmaujančio trejetuko. Pernai arti prizinių vietų likęs, bet šiemet lyderių netekęs Plungės „Babrungas“ daugiau nei septynis šimtus minučių vargsta ne tik dėl taškų, bet ir pirmojo šio sezono įvarčio. Kol kas abejose grafose šviečia nuliai, bet patirties įgijusi jauna „Babrungo“ komanda, antroje sezono pusėje gali tiek savo taškų sąskaitą gerokai papildyti, tiek ir kitoms komandoms „įkišti pagalius į ratus“.

Antroji sezono pusė prasidės rugpjūčio 11-13 dienomis, o šio sezono nugalėtojai paaiškės spalio 7 d.