Atgal

Naujienos

Šiauliuose – antroji pergalė

2017 06 22

Rungtynes kretingiškiai žaidė tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai Nerijus Jurkaitis, Deivydas Gedvilas, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Mantas Mažionis (62' Arūnas Mažonis), saugai Artūras Anužis, Tomas Galdikas, Yahya Saeed (78' Dangirdas Žilinskas), Aurimas Anužis (73' Dovydas Švita (89' Evaldas Kalinauskas)), puolėjai Andrius Paulauskas, Mantas Elzbergas.

Susitikimą geriau pradėjo „FK Minijos“ futbolininkai. Jau 6-ąją minutę Artūras Anužis smūgiu iš aikštės vidurio perkėlė kamuolį per toli išėjusį vartininką ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. 33-iąją minutę rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Justinas Kuizinas išlygino rezultatą – 1:1. Tai buvo jau aštuntasis šiauliečio įvartis čempionate.

60-ąją minutę antrąjį komandos įvartį įmušė ir persvarą atstatė Mantas Elzbergas. 74-ąją įvarčiu greitoje kontraatakoje pasižymėjo Andrius Paulauskas, įtvirtindamas persvarą 3:1. 86-ąją minutę rezultatą šiauliečiams sušvelninti padėjo veterano Deivydo Lunskio įvartis. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo kretingiškių pergalę 3:2.

Antrąją pergalę iškovojusi „FK Minija“ su septyniais taškais pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Šiaulių FA išliko trečioje vietoje.

Kitas rungtynes „FK Minija“ žais ketvirtadienį, Birželio 29 d. 19:30 val., namie su Plungės „Babrungo“ komanda. Plungiškiai per pirmus keturis turus neiškovojo nė taško, neįmušė nė vieno įvarčio.