Naujienos

Atgal

Naujienos

Pirmoji „FK Minijos“ pergalė

2017 06 18

Prieš rungtynes vadovas Vidas Burba klubo vardu penkiasdešimtojo gimtadienio proga pasveikino naująjį komandos vyriausiąjį trenerį Arvydą Balsevičių. Žaidėjų vardu sveikinimo kalbą sakė M.Viluckas. Trenerį pasveikino ir kolegos, buvę auklėtiniai.

Rungtynes kretingiškiai žaidė tokios sudėties: vartininkas Martynas Viluckas, gynėjai  Deivydas Gedvilas, Gediminas Žilys, Kazys Mažionis (komandos kapitonas), Nerijus Jurkaitis, saugai Artūras Anužis, Tomas Galdikas, Yahya Saeed (63' Edvinas Andrijauskas), Aurimas Anužis (69' Dovydas Švita (86' Žybartas Ringys)), puolėjai Andrius Paulauskas (81' Arūnas Mažonis), Mantas Elzbergas.

Susitikimą aktyviau pradėjo ir kamuolį ilgiau kontroliavo aikštės šeimininkai. Bet pirmieji pavojingą smūgi atliko svečiai. Aikštės viduryje kamuolį prarado Y.Saeed, tuo pasinaudojęs varžovų puolėjas Artūras Rutkevičius prasiveržė pro gynėjus ir išbėgo vienas prieš vartininką. M.Viluckas užsiėmė gerą poziciją ir atrėmė jo smūgį. Kelis kartus kretingiškiai tolimais perdavimais bandė išvesti puolėją M.Elzbergą į gerą poziciją. Tačiau šiam greitam puolėjui sunkiai sekėsi susitvaryti su šlapia, įmirkusia aikšte. Gynėjai sutrukdė jam įmušti ir iš dėkingos situacijos, kai A.Paulauskas kairėje atakos pusėje pabėgo nuo varžovo ir atliko perdavimą į baudos aikštelės centrą. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Antrąjį kėlinį aktyviai pradėjo abi komandos. 55-ąją minutę Artūras Anužis kairėje atakos pusėje apžaidė du žaidėjus ir perdavė kamuolį į vartininko aikštelę. Ten A.Paulauskui vienu lietimu smūgi atlikti sutrukdė gynėjas. Tačiau prie kamuolio vangiai lenkėsi vartininkas, kuris nesitikėjo, kad puolėjas gulėdamas paridens kamuolį jam tarp kojų. Tiek žiūrovai, tiek kiti žaidėjai ne iš karto suprato, kad pelnytas  įvartis. Tik po teisėjo švilpuko, fiksuojančio įvartį, visi suskubo sveikinti su pirmuoju „FK Minijos“ sezono įvarčiu. Ilgai džiaugtis neleido „Akmenės Cemento“ futbolininkai, jau 58-ąją minutę išlyginę rezultatą 1:1. Po Luko Dukavičiaus perdavimo iš dešinės vienas prie tolimojo virpsto liko A.Rutkevičius. Prieš jo klastingą smūgį galva nuo žemės bejėgis buvo ir vartininkas.

Dar po kelių minučių svečiai džiaugėsi dar kartą. L.Dukavičius tuščius vartus laukė perdavimo. Kamuolys, atsimušęs nuo žemės ir netikėtai pakeitęs kryptį, atsimušė į viršutinę jo kūno dalį ir įskriejo į vartų stačiakampį. Besidžiaugiančius varžovus apramino teisėjas, užfiksavęs žaidimą ranka. 71-ąją minutę T.Galdikas juvelyriniu perdavimu iš aikštės centro išvedė A.Paulauską vieną prieš vartininką. Šis smūgiu iš maždaug 20 metrų įveikė vartininką ir pelnė antrąjį savo ir komandos įvartį – 2:1. Progą atstatyti pusiausvyrą dar kartą gavo ir „Akmenės Cemento“ futbolininkai. Po sumaišties baudos aikštelėje iš arti smūgiavo Klaudijus Januitis, tačiau pademonstravęs gerą reakciją kamuolį atmušė vartininkas M.Viluckas. Svečiams bandant lyginti rezultatą, „FK Minija“ naudojosi atsivėrusiomis erdvėmis kontraatakuoti. Kelis kartus savo tikslumą smūgiais iš toli bandė Artūras Anužis. Deja, bet pritrūkdavo kelių centimetrų arba gerai sužaisdavo vartininkas. Teisėjo finalinis švilpukas skelbė minimalų kretingiškių pranašumą 2:1. 

Pergalę iškovojusi „FK Minija“ su keturiais taškais aplenkė „Akmenės Cementą“ ir pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitas rungtynes „FK Minija“ žais trečiadienį, Birželio 21 d. 20 val., Šiaulių miesto centriniame stadione su vietos futbolo akademijos komanda.